WEDSTRIJD
01.12.22 | 2e ronde | Jiri Jenicek | Jasza Szajrych | 6-1, 2-6, 6-3 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Jiri Jenicek | Jasza Szajrych | |
1e Service % | 59/84 (70%) | 42/86 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/59 (61%) | 21/42 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/25 (40%) | 21/44 (48%) |
Benutte Breakpoints | 7/17 (41%) | 5/13 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/86 (51%) | 38/84 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 90/170 (53%) | 80/170 (47%) |
Dubbele fouten | 6 | 7 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jiri Jenicek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Jasza Szajrych | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jiri Jenicek | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jiri Jenicek | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jiri Jenicek | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Jasza Szajrych | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jiri Jenicek | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jiri Jenicek | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Jasza Szajrych | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jiri Jenicek | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-5 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jiri Jenicek | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Jasza Szajrych | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jiri Jenicek | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jiri Jenicek | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jiri Jenicek | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jiri Jenicek | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
Czech Republic
14.12.99, 24 Jaar
12655 $
14.12.99, 24 Jaar
12655 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Jiri Jenicek vs. Jasza Szajrych - onderlinge wedstrijden
01.12.22 | 2e ronde | Jiri Jenicek | Jasza Szajrych | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Jiri Jenicek form & Jasza Szajrych form
Jiri Jenicek - laatste wedstrijden
M15 Boca - Clay | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. John Bernard | 6-2, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Lawrence Sciglitano | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Giamichelle | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Patrik Rikl | 6-0, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolo Toffanin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Formella | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Postolka | 6-2, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Patrik Rikl | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dusan Baranec | 4-6, 6-0, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hiroyasu Ehara | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Baris Gulbezer | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isaiah Strode | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
20.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arvid Nordquist | 4-6, 6-0, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Weston - Clay | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Jacob Brumm | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Ryan Haviland | 6-4, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Tomas Geschwind | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Justin Roberts | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.23 Kwalif. | vs. Oren Vasser | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher Bulus | 7-5, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.01.23 Kwalif. | vs. Petr Nesterov | 6-4, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
09.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Jaeger | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.01.23 Kwalif. | vs. Enrico Giacomini | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Jaeger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Wilhelm Saiga | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.12.22 Kwartfinale | vs. Kai Wehnelt | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.12.22 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Matas Vasiliauskas | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Ouzilou | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Jasza Szajrych - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Louis Tessa | 6-79, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 6-4, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Antonio Caruso | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Mariano Tammaro | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Tomasz Berkieta | 6-2, Tomasz Berkieta - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Emile Hudd | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 7-65, 7-66 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Curzio Manucci | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Seleznev | 6-3, 2-1, Bogdan Seleznev - scratch | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pranav Karthik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 6-3, 1-0, Sidane Pontjodikromo - scratch | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Matthew Summers | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Florian Broska | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 2e ronde | vs. Louis Tessa | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Cesar Bourgois | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Jakub Filip | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Christophe Pognon | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Pishchelev | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Dennis Dragomirov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Plamen Milushev | 6-3, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Yanaki Milev | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail |