WEDSTRIJD
01.11.22 | Kwalif. | Jiri Jenicek | Thantub Suksumrarn | 6-2, 6-3 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Czech Republic
14.12.99, 24 Jaar
12655 $
14.12.99, 24 Jaar
12655 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Thailand
14.05.01, 22 Jaar
14209 $
14.05.01, 22 Jaar
14209 $
Jiri Jenicek vs. Thantub Suksumrarn - onderlinge wedstrijden
01.11.22 | Kwalif. | Jiri Jenicek | Thantub Suksumrarn | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
25.10.22 | Kwalif. | Jiri Jenicek | Thantub Suksumrarn | 2-6, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Jiri Jenicek form & Thantub Suksumrarn form
Jiri Jenicek - laatste wedstrijden
M15 Boca - Clay | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. John Bernard | 6-2, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Lawrence Sciglitano | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Giamichelle | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Patrik Rikl | 6-0, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolo Toffanin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Formella | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Postolka | 6-2, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Patrik Rikl | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dusan Baranec | 4-6, 6-0, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hiroyasu Ehara | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Baris Gulbezer | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isaiah Strode | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
20.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arvid Nordquist | 4-6, 6-0, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Weston - Clay | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Jacob Brumm | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Ryan Haviland | 6-4, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Tomas Geschwind | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Justin Roberts | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.23 Kwalif. | vs. Oren Vasser | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher Bulus | 7-5, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Jaeger | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
09.01.23 Kwalif. | vs. Petr Nesterov | 6-4, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.01.23 Kwalif. | vs. Enrico Giacomini | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Jaeger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Wilhelm Saiga | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.12.22 Kwartfinale | vs. Kai Wehnelt | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.12.22 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Matas Vasiliauskas | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Ouzilou | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Thantub Suksumrarn - laatste wedstrijden
M15 Kuala - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Kokoro Isomura | 3-6, - Thantub Suksumrarn - scratch | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Anthony Susanto | 4-6, 6-1, 4-0, Anthony Susanto - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Ying-Ze Chen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Wei-Lin Chen | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Hua - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Evgeny Donskoy | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Jea Moon Lee | 4-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Siwanat Auytayakul | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Ye | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Pengyu Lu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-2, 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Gage Brymer | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Cade Birrell | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Maximus Jones | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Taiyo Yamanaka | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. James Watt | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jordan Chiu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Yuta Kawahashi | 6-1, 5-7, 0-3, - Thantub Suksumrarn - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Pawit Sornlaksup | 6-73, 1-0, - Thantub Suksumrarn - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Patrik Oplustil | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Congsup Congcar | 6-1, 6-73, 8-10 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Blake Bayldon | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Nakhon - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Shinji Hazawa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Shinji Hazawa | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Blake Ellis | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Jordan Chiu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Yunseok Jang | 1-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |