WEDSTRIJD
24.07.17 | 1e ronde van de kwal. | Jiri Vachtl | Lazar Vojinovic | 6-0, 6-3 | Slovakia F1 | Clay |
STATISTIEKEN
Czech Republic
12.06.96, 27 Jaar
12.06.96, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
15.03.99, 25 Jaar
15.03.99, 25 Jaar
Jiri Vachtl vs. Lazar Vojinovic - onderlinge wedstrijden
24.07.17 | 1e ronde van de kwal. | Jiri Vachtl | Lazar Vojinovic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | Slovakia F1 | Clay |
Jiri Vachtl form & Lazar Vojinovic form
Jiri Vachtl - laatste wedstrijden
Czech Republic - I. hard | ||||
27.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Mirko Martinez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - Carpet | ||||
23.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Marek Semjan | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
Romania F12 - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ioan Dan Abrudan | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Romania F11 - Clay | ||||
21.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Calin Manda | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Slovakia F3 - Clay | ||||
07.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alan Nunez Aguilera | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Nenad Vladusic | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.17 Kwalif. | vs. Marek Semjan | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
Slovakia F2 - Clay | ||||
31.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Eduard Guell Bartrina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Mugelli | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Slovakia F1 - Clay | ||||
26.07.17 1e ronde | vs. Filipp Kekercheni | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Blecha | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.07.17 Kwalif. | vs. Andrej Glvac | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Vojinovic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - Clay | ||||
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Barton | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - Clay | ||||
10.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Blecha | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Martin Trefny | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
10.07.17 Kwalif. | vs. Ivan Sabanov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - Clay | ||||
03.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Motl | 6-2, Pavel Motl - scratch | wedstrijd detail | |
03.07.17 Kwalif. | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - Clay | ||||
29.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Dischinger | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - Clay | ||||
22.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Trefny | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - Clay | ||||
15.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Dischinger | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Croatia F4 - Clay | ||||
27.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Blasko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.03.17 | vs. Gaber Petrovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Croatia F3 - Clay | ||||
20.03.17 | vs. Dino Bonetta | 4-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jernej Zaplotnik | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Alen Avidzba | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Croatia F2 - Clay | ||||
13.03.17 | vs. Borut Puc | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Julian Onken | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Lazar Vojinovic - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksa Pisaric | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-79, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bingyu Yu | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valerio Perruzza | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yi Ke Li | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Marco Furlanetto | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikita Zavhorodko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Giammarco Gandolfi | 7-66, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nazar Oliynykov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rafael Grosu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Zaytsev | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Luka Pavlovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bautista Vilicich | 7-5, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Krapivin | 4-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Khomich | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pavel Verbin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Toby Martin | 7-5, 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Obrad Markovski | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Luca Nari | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ids Waterbolk | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Lucio Ratti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Diego Ignacio Munoz Gajardo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Mark Lajal | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Sergei Pogosian | 6-3, 6-75, 10-12 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Marko Andrejic | 2-6, 0-2, - Lazar Vojinovic - scratch | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Khomich | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Dubrovnik - Clay | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Przemyslaw Michocki | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |