WEDSTRIJD
02.07.20 | 1e ronde | Jiri Vesely | Petr Nouza | 7-64, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Petr Nouza | |
0-0, 30-15 | ||
Jiri Vesely | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
2-0 | Petr Nouza | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Jiri Vesely | 2-1 | |
0-0, 15-15 | ||
3-1 | Petr Nouza | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Jiri Vesely | 3-2 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
4-2 | Petr Nouza | |
0-0 | ||
Jiri Vesely | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Petr Nouza | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Jiri Vesely | 5-4 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
5-5 | Petr Nouza | |
0-0 | ||
Jiri Vesely | 5-6 | |
(0) | Petr Nouza | |
0-0, 0-1, 2-1, 3-1, 5-1, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
(2) | Petr Nouza | |
0-0, 0-1, 2-1, 3-1, 5-1, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
(3) | Petr Nouza | |
0-0, 0-1, 2-1, 3-1, 5-1, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
Jiri Vesely | (5) | |
0-0, 0-1, 2-1, 3-1, 5-1, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
Jiri Vesely | (6) | |
0-0, 0-1, 2-1, 3-1, 5-1, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Jiri Vesely | 0-0 | |
1-0 | Petr Nouza | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40 | ||
Jiri Vesely | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Petr Nouza | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Jiri Vesely | 3-1 | |
0-0, 30-0 | ||
4-1 | Petr Nouza | |
0-0, 0-30 | ||
Jiri Vesely | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
5-2 | Petr Nouza | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Jiri Vesely | 5-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jiri Vesely vs. Petr Nouza - onderlinge wedstrijden
02.07.20 | 1e ronde | Jiri Vesely | Petr Nouza | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Jiri Vesely form & Petr Nouza form
Jiri Vesely - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Cadenasso | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Altug Celikbilek | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Jorda Sanchis | 7-64, 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Henry Searle | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Hamish Stewart | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Arthur Fils | 6-4, 5-7, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Kacper Zuk | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Remy Bertola | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Liutarevich | 6-4, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Lloyd Harris | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
01.09.23 3e ronde | vs. Borna Gojo | 4-6, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 7-65, 6-2, 3-6, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 5-7, 6-3, 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Benjamin Hassan | 6-4, 6-75, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Jelle Sels | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Alex Knaff | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vadym Ursu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Federico Delbonis | 6-2, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Sumit Nagal | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
07.07.23 2e ronde | vs. Christopher O'Connell | 3-6, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Sebastian Korda | 7-67, 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mallorca - Grass | ||||
24.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lloyd Harris | 7-63, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Surbiton Challenger - Grass | ||||
05.06.23 1e ronde | vs. Ryan Peniston | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Petr Nouza - laatste wedstrijden
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Remy Bertola | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Maximilian Neuchrist | 7-65, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Maestrelli | 6-710, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kacper Zuk | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 7-5, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Handel | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Flavio Cobolli | 7-63, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jerome Kym | 5-7, 6-710 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Henri Squire | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Alex Rybakov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rudolf Molleker | 6-72, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Akira Santillan | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandro Kopp | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Palan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Max Purcell | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 1e ronde | vs. Luca Nardi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.23 Kwalif. | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Palan | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.22 Kwalif. | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Felix Gill | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |