WEDSTRIJD
STATISTIEKEN
| Joao Pedro Sorgi | Orlando Luz |
1e Service % | 33/55 (60%) | 27/57 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/33 (79%) | 19/27 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/22 (64%) | 17/30 (57%) |
Benutte Breakpoints | 3/4 (75%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/57 (37%) | 15/55 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/112 (54%) | 51/112 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 4 | 4 |
STATISTIEKEN
Brazil
18.10.93, 30 Jaar
856 18
125641 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Brazil
08.02.98, 26 Jaar
371 133
264470 $
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Joao Pedro Sorgi vs. Orlando Luz - onderlinge wedstrijden
Joao Pedro Sorgi form & Orlando Luz form
Joao Pedro Sorgi - laatste wedstrijden
Sao Paulo - Clay |
24.11.20 1e ronde | vs. Joao Menezes | 1-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
M25 Hurlingham - Clay |
03.03.20 1e ronde | vs. Benjamin L. Ambrosio | 3-6, 5-7 | | wedstrijd detail |
M25 Cordoba - Clay |
27.02.20 2e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 6-3, 1-6 | | wedstrijd detail |
26.02.20 1e ronde | vs. Federico Zeballos | 6-3, 3-6, 6-3 | | wedstrijd detail |
M25 Punta - Clay |
19.02.20 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 3-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
M25 Lima - Clay |
13.02.20 2e ronde | vs. Facundo Arguello | 1-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
12.02.20 1e ronde | vs. Michael Zhu | 6-2, 6-4 | | wedstrijd detail |
M25 Lima - Clay |
06.02.20 1e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 5-7 | | wedstrijd detail |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Buse | 6-4, 6-2 | | wedstrijd detail |
03.02.20 Kwalif. | vs. Facundo Arias Bisso | 6-3, 6-0 | | wedstrijd detail |
M25 Lima - Clay |
19.07.19 Kwartfinale | vs. Facundo Juarez | 2-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
18.07.19 2e ronde | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-2 | | wedstrijd detail |
17.07.19 1e ronde | vs. Gonzalo Bueno | 6-1, 6-0 | | wedstrijd detail |
M15 Buenos - Clay |
09.07.19 1e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 1-6, 6-74 | | wedstrijd detail |
M25 Buenos - Clay |
03.07.19 1e ronde | vs. Facundo Juarez | 1-6, 7-63, 3-6 | | wedstrijd detail |
M15 Curitiba - Clay |
30.06.19 Finale | vs. Juan Pablo Ficovich | 3-6, 6-73 | | wedstrijd detail |
29.06.19 Halve finale | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 6-2, 6-2 | | wedstrijd detail |
28.06.19 Kwartfinale | vs. Hernan Casanova | 7-5, 6-2 | | wedstrijd detail |
27.06.19 2e ronde | vs. Matias Soto | 6-3, 6-0 | | wedstrijd detail |
26.06.19 1e ronde | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 6-1 | | wedstrijd detail |
M15 Tabarka - Clay |
18.06.19 1e ronde | vs. Tristan Boyer | 2-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
M15 Tabarka - Clay |
15.06.19 Halve finale | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-4, 3-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
14.06.19 Kwartfinale | vs. Simon Beaupain | 6-3, 6-0 | | wedstrijd detail |
13.06.19 2e ronde | vs. Michiel De Krom | 7-61, 6-1 | | wedstrijd detail |
12.06.19 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-2, 6-4 | | wedstrijd detail |
M15 Tabarka - Clay |
08.06.19 Halve finale | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
07.06.19 Kwartfinale | vs. Hugo Grenier | 6-2, 4-6, 6-4 | | wedstrijd detail |
06.06.19 2e ronde | vs. Arnaud Bovy | 7-64, 6-1 | | wedstrijd detail |
05.06.19 1e ronde | vs. Alex Martinez | 6-4, 6-4 | | wedstrijd detail |
M25 Kiseljak - Clay |
02.06.19 Kwartfinale | vs. Francisco Cerundolo | 4-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
Orlando Luz - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay |
26.03.24 1e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | | wedstrijd detail |
Asuncion Challenger - Clay |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | | wedstrijd detail |
20.03.24 2e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | | wedstrijd detail |
19.03.24 1e ronde | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | | wedstrijd detail |
Santiago Challenger - Clay |
13.03.24 2e ronde | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | | wedstrijd detail |
12.03.24 1e ronde | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | | wedstrijd detail |
11.03.24 Kwalif. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | | wedstrijd detail |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | | wedstrijd detail |
Piracicaba Challenger - Clay |
30.01.24 1e ronde | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | | wedstrijd detail |
Punta Del - Clay |
22.01.24 Kwalif. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | | wedstrijd detail |
Tigre Challenger - Clay |
16.01.24 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | | wedstrijd detail |
15.01.24 Kwalif. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | | wedstrijd detail |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | | wedstrijd detail |
Buenos Aires - Clay |
09.01.24 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
Brasilia Challenger - Hard |
21.11.23 1e ronde | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
Montevideo Challenger - Clay |
14.11.23 1e ronde | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | | wedstrijd detail |
13.11.23 Kwalif. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | | wedstrijd detail |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | | wedstrijd detail |
Lima 2 - Clay |
06.11.23 Kwalif. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | | wedstrijd detail |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | | wedstrijd detail |
Curitiba Challenger - Clay |
28.10.23 Kwartfinale | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | | wedstrijd detail |
26.10.23 2e ronde | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | | wedstrijd detail |
24.10.23 1e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | | wedstrijd detail |
Santa Fe - Clay |
16.10.23 Kwalif. | vs. Blaise Bicknell | 7-61, 6-74, 4-6 | | wedstrijd detail |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-3 | | wedstrijd detail |
Campinas Challenger - Clay |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-0, 3-6 | | wedstrijd detail |
05.10.23 2e ronde | vs. Federico Coria | 6-3, 3-6, 6-3 | | wedstrijd detail |
03.10.23 1e ronde | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | | wedstrijd detail |
02.10.23 Kwalif. | vs. Marcelo Zormann | 6-4, 6-3 | | wedstrijd detail |