WEDSTRIJD
18.12.17 | 2e ronde van de kwal. | Joel Cannell | Pietro Mugelli | 6-1, 6-3 | Tunisia F40 | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
19.03.00, 24 Jaar
19.03.00, 24 Jaar
Joel Cannell vs. Pietro Mugelli - onderlinge wedstrijden
18.12.17 | 2e ronde van de kwal. | Joel Cannell | Pietro Mugelli | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Tunisia F40 | Clay |
Joel Cannell form & Pietro Mugelli form
Joel Cannell - laatste wedstrijden
Nigeria F5 - Hard | ||||
08.10.18 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nigeria F4 - Hard | ||||
01.10.18 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Great Britain - Hard | ||||
18.09.18 1e ronde | vs. Francesco Vilardo | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.09.18 Kwalif. | vs. James Story | 6-3, 4-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
16.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Elliott Farmer | 6-0, Elliott Farmer - scratch | wedstrijd detail | |
Great Britain - Hard | ||||
11.09.18 1e ronde | vs. Jack Draper | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Spain F22 - Hard | ||||
07.08.18 1e ronde | vs. Samuel Shropshire | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ireland F1 - Carpet | ||||
02.08.18 2e ronde | vs. Peter Bothwell | 6-3, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.08.18 2e ronde | vs. Peter Bothwell | 6-3, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.08.18 1e ronde | vs. Paul Cayre | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.08.18 1e ronde | vs. Paul Cayre | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
USA F19 - Hard | ||||
05.07.18 2e ronde | vs. Martin Redlicki | 6-2, 6-73, 6-73 | wedstrijd detail | |
04.07.18 1e ronde | vs. Ezekiel Clark | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.07.18 Kwalif. | vs. Brandon Perez | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Carlos Ortega Lopez | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Spain F15 - Hard | ||||
12.06.18 1e ronde | vs. Mick Lescure | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.06.18 Kwalif. | vs. Carlos Fernandez-Espinar | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Miguel Vallejo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Turkey F22 - Clay | ||||
06.06.18 1e ronde | vs. Nicolo Turchetti | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.06.18 Kwalif. | vs. Alexey Baryshev | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Saveljic | 6-2, 4-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
02.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Flemming Peters | 6-78, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Turkey F21 - Clay | ||||
31.05.18 2e ronde | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.18 1e ronde | vs. Philipp Schroll | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.05.18 Kwalif. | vs. Bastian Alonso Utreras Santander | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Miguel Fernando Pereira | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Turkey F20 - Clay | ||||
23.05.18 1e ronde | vs. Paul Woerner | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.05.18 Kwalif. | vs. Tobias Puerrer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Andres Haefele | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Pietro Mugelli - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Hjorth | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 1-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oluwaseun Peter Ogunsakin | 6-3, 6-73, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Chayka | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Chirag Duhan | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ezequiel Monferrer | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Anhelov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zoran Ludoski | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasper Cleland | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Bajurko | 4-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cing-Yang Meng | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Vidunov | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Philip Henning | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 7-61, Ioan Alexandru Teglas - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karim El Feky | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zhenxiong Dong | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chenyang Li | 6-4, 4-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
M25 Anning - Clay | ||||
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Chayka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Wai Yu Kai | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Fuzhou - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ki Lung Ng | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shanghai - Hard | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Antoine Berger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiang Yi Qing | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jimmy Yang | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Haoda Jiang | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Changli Zhang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zijiang Yang | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erik Arutiunian | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Irakli Tsurtsumia | 7-5, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ariel Bouskila | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |