WEDSTRIJD
23.03.23 | 2e ronde | Johan Alexander Rodriguez | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-4, 7-65 | M25 Mosquera | Clay |
STATISTIEKEN
Johan Alexander Rodriguez | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
1e Service % | 47/79 (59%) | 46/72 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/47 (74%) | 31/46 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/32 (53%) | 12/26 (46%) |
Benutte Breakpoints | 2/4 (50%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/72 (40%) | 27/79 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/151 (54%) | 70/151 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 2 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Johan Alexander Rodriguez | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Johan Alexander Rodriguez | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johan Alexander Rodriguez | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Johan Alexander Rodriguez | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Johan Alexander Rodriguez | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Johan Alexander Rodriguez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johan Alexander Rodriguez | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Johan Alexander Rodriguez | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Johan Alexander Rodriguez | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Johan Alexander Rodriguez | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Johan Alexander Rodriguez | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
5-6 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Johan Alexander Rodriguez | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Brazil
23.06.00, 23 Jaar
20097 $
23.06.00, 23 Jaar
20097 $
Johan Alexander Rodriguez vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos - onderlinge wedstrijden
23.03.23 | 2e ronde | Johan Alexander Rodriguez | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | M25 Mosquera | Clay |
Johan Alexander Rodriguez form & Paulo Andre Saraiva Dos Santos form
Johan Alexander Rodriguez - laatste wedstrijden
M25 Quinta - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 4-5, - Johan Alexander Rodriguez - scratch | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ilias Hirani Worthington | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martim Pinto Goncalves | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Tomas Curras Abasolo | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Siim Troost | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Almeida | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Jaime Faria | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Keegan Smith | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Morelia - Hard | ||||
21.10.23 Finale | vs. Karue Sell | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Halve finale | vs. Felix Corwin | 6-2, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Emiliano Aguilera | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Marcel Hornung | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Zapopan - Clay | ||||
12.10.23 Kwartfinale | vs. Victor Lilov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Arklon Huertas Del Pino | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Ballotta | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trujillo - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Enrique Pena | 6-4, 4-6, 13-15 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jorge Cavero | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Arequipa - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Medellin Challenger - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cali Challenger - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Niklas Schell | 7-64, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
26.05.23 Kwartfinale | vs. Peter Fajta | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.05.23 2e ronde | vs. Tomas Farjat | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Sasa Markovic | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail |
Paulo Andre Saraiva Dos Santos - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Maceio - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Daniel Dutra Da Silva | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Nicolas Oliveira | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Nicolas Villalon | 3-6, 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Recife - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Marot | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Joel Angel Lucero | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brian Lempert | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kilian Feldbausch | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Valerio Aboian | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Nicolas Villalon | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keegan Smith | 4-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Bueno | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Peter Bertran | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Isaac Nortie Nortey | 6-75, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
12.11.23 Kwartfinale | vs. Facundo Mena | 4-6, 1-4, - Paulo Andre Saraiva Dos Santos - scratch | wedstrijd detail | |
11.11.23 2e ronde | vs. Peter Bertran | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Miles Jones | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Mejia | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lajeado - Clay | ||||
13.10.23 2e ronde | vs. Wilson Leite | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Bruno Fernandez | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Cundom | 6-76, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Belem - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |