WEDSTRIJD
24.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Johannes Haerteis | Tristan Lamasine | 6-4, 6-4 | Ismaning Challenger | Carpet |
STATISTIEKEN
Johannes Haerteis | Tristan Lamasine | |
1e Service % | 39/60 (65%) | 35/58 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/39 (82%) | 28/35 (80%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/21 (52%) | 9/23 (39%) |
Benutte Breakpoints | 2/4 (50%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/58 (36%) | 17/60 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/118 (54%) | 54/118 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 1 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Tristan Lamasine | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Johannes Haerteis | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Tristan Lamasine | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Johannes Haerteis | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Tristan Lamasine | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Johannes Haerteis | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Tristan Lamasine | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Johannes Haerteis | 4-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Tristan Lamasine | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Johannes Haerteis | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 | Tristan Lamasine | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Tristan Lamasine | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Johannes Haerteis | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Tristan Lamasine | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Johannes Haerteis | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Tristan Lamasine | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Johannes Haerteis | 3-2 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Tristan Lamasine | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Johannes Haerteis | 4-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Tristan Lamasine | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Johannes Haerteis | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Johannes Haerteis vs. Tristan Lamasine - onderlinge wedstrijden
24.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Johannes Haerteis | Tristan Lamasine | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Ismaning Challenger | Carpet |
Johannes Haerteis form & Tristan Lamasine form
Johannes Haerteis - laatste wedstrijden
M15 Forbach - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - scratch | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
22.06.23 Kwartfinale | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sanxenxo - Hard | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - Carpet | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Tristan Lamasine - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Furness | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 7-69, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Lucas Poullain | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Krajinovic | 6-2, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Arthur Bouquier | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Florent Bax | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Neil Oberleitner | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Adrian Andreev | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Guy Den Ouden | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Moez Echargui | 6-4, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Mathias Bourgue | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Niels Villard | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martim Simoes | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Valentin Royer | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Jay Clarke | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Maxime Janvier | 7-63, Maxime Janvier - scratch | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Dennis Novak | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Akira Santillan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Maximilian Neuchrist | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |