Estonia
05.07.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Estonia
12.05.00, 23 Jaar
Estonia
07.12.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Estonia
03.04.98, 26 Jaar
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Johannes Seeman/Siim Troost vs. Daniil Glinka/Kenneth Raisma - onderlinge wedstrijden
06.11.20 | Halve finale | Johannes Seeman/Siim Troost | Daniil Glinka/Kenneth Raisma | 6-4, 5-7, 12-10 | wedstrijd detail | M15 Parnu | I. hard |
Johannes Seeman form & Daniil Glinka form
Johannes Seeman/Siim Troost - laatste wedstrijden
M15 Danderyd - I. hard |
19.09.23 1e ronde | vs. Jack Karlsson Wistrand/Michael Shaw | 4-6, 0-6 | | wedstrijd detail |
M25 Lodz - Clay |
10.08.23 Kwartfinale | vs. Matyas Cerny/Daniel Paty | 6-72, 2-6 | | wedstrijd detail |
08.08.23 1e ronde | vs. Francesco Ferrari/Giuseppe Tresca | 6-3, 6-1 | | wedstrijd detail |
M15 Hyvinkaa - Clay |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Erik Grevelius/Adam Heinonen | 3-6, 6-3, 8-10 | | wedstrijd detail |
02.08.23 1e ronde | vs. Ivan Denisov/Leonid Sheyngezikht | 6-73, 6-1, 10-5 | | wedstrijd detail |
M25 Kramsach - Clay |
28.07.23 Halve finale | vs. Peter Heller/Kai Wehnelt | 3-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Alex Barrena/Juan Bautista Otegui | 6-4, 6-0 | | wedstrijd detail |
27.07.23 1e ronde | vs. Michael Gloeckler/Niklas Waldner | 6-75, 6-3, 10-8 | | wedstrijd detail |
Tampere Challenger - Clay |
20.07.23 Kwartfinale | vs. Szymon Kielan/Piotr Matuszewski | 2-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
M15 Monastir - Hard |
01.07.23 Finale | vs. Fabio Coelho/Aziz Ouakaa | 6-3, 4-6, 4-10 | | wedstrijd detail |
30.06.23 Halve finale | vs. Axel Garcian/Nicolas Tepmahc | 4-6, 6-3, 10-6 | | wedstrijd detail |
29.06.23 Kwartfinale | vs. Martin Breysach/Luc Koenig | 6-3, 4-6, 10-7 | | wedstrijd detail |
27.06.23 1e ronde | vs. Luca Giacomini/Alexandros Skorilas | 7-63, 7-5 | | wedstrijd detail |
M15 Monastir - Hard |
23.06.23 Halve finale | vs. Luca Giacomini/Alexandros Skorilas | 3-6, 0-6 | | wedstrijd detail |
22.06.23 Kwartfinale | vs. Antoine Monaco/Cyril Vandermeersch | 6-0, 6-0 | | wedstrijd detail |
20.06.23 1e ronde | vs. Aman Sharma/Adit Sinha | 6-1, 6-2 | | wedstrijd detail |
M15 Vaasa - Hard |
10.06.23 Finale | vs. Luca Giacomini/Gabriele Moghini | 6-3, 4-6, 7-10 | | wedstrijd detail |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Ben Jones/Adrian Oetzbach | 6-2, 6-4 | | wedstrijd detail |
09.06.23 Halve finale | vs. Patrick Kaukovalta/Iiro Vasa | 7-66, 4-6, 13-11 | | wedstrijd detail |
07.06.23 1e ronde | vs. Oskar Antinheimo/Peetu Pohjola | 7-5, 6-2 | | wedstrijd detail |
M15 Helsinki - Hard |
12.08.22 Finale | vs. Eero Vasa/Iiro Vasa | 7-5, 4-6, 6-10 | | wedstrijd detail |
12.08.22 Halve finale | vs. Charles Broom/Ben Jones | 4-6, 6-3, 10-4 | | wedstrijd detail |
11.08.22 Kwartfinale | vs. Vesa Ahti/Roni Mikael Hietaranta | 7-66, 6-2 | | wedstrijd detail |
09.08.22 1e ronde | vs. Nicholas Jovanovski/Sizya Ernest Kivanda | 6-0, 6-3 | | wedstrijd detail |
M15 Parnu - Clay |
02.08.22 1e ronde | vs. Szymon Kielan/Yann Wojcik | 6-3, 1-6, 5-10 | | wedstrijd detail |
M15 Vaasa - Hard |
02.06.22 Kwartfinale | vs. Hazem Naow/Robert Strombachs | 6-2, 4-6, 7-10 | | wedstrijd detail |
31.05.22 1e ronde | vs. Ville Perkkola/Egor Rybakov | 6-2, 6-0 | | wedstrijd detail |
M15 Kouvola - Hard |
20.05.22 Halve finale | vs. Patrik Niklas-Salminen/Christian Sigsgaard | 1-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
19.05.22 Kwartfinale | vs. Aleksi Lofman/Eero Vasa | 7-5, 3-6, 10-3 | | wedstrijd detail |
17.05.22 1e ronde | vs. Vesa Ahti/Oskar Antinheimo | 6-4, 6-2 | | wedstrijd detail |
Daniil Glinka/Kenneth Raisma - laatste wedstrijden
M15 Parnu - I. hard |
06.11.20 Halve finale | vs. Johannes Seeman/Siim Troost | 4-6, 7-5, 10-12 | | wedstrijd detail |
05.11.20 Kwartfinale | vs. Adrien Burdet/Leandro Riedi | 4-6, 7-65, 10-1 | | wedstrijd detail |
03.11.20 1e ronde | vs. Stefan Loncar/Lucas Renard | 6-4, 6-1 | | wedstrijd detail |
M15 Parnu - I. hard |
28.10.19 Kwartfinale | vs. Martin Borisiouk/Ivan Liutarevich | - Daniil Glinka/Kenneth Raisma - niet aangetreden | | wedstrijd detail |
28.10.19 1e ronde | vs. Carl Bret Parko/Kevin Suvi | 6-2, 6-3 | | wedstrijd detail |
M25 Kiseljak - Clay |
27.05.19 1e ronde | vs. Luka Jankovic/Luka Stojanovic (SRB) | 7-64, 7-64 | | wedstrijd detail |
27.05.19 Kwartfinale | vs. Francisco Cerundolo/Joao Pedro Sorgi | 4-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
M15 Brcko - Clay |
20.05.19 Kwartfinale | vs. David Pichler/Martins Podzus | 6-1, 6-2 | | wedstrijd detail |
20.05.19 Halve finale | vs. Juan Pablo Ficovich/Oscar Jose Gutierrez | 6-3, 7-5 | | wedstrijd detail |
20.05.19 Finale | vs. Pierre Faivre/Maxime Tchoutakian | 6-4, 5-7, 10-3 | | wedstrijd detail |
20.05.19 1e ronde | vs. Ljubomir Celebic/Milan Drinic | 6-3, Ljubomir Celebic/Milan Drinic - scratch | | wedstrijd detail |
M15 Sozopol - Hard |
06.05.19 Kwartfinale | vs. Martin Dimitrov/Dian Nedev | - Daniil Glinka/Kenneth Raisma - niet aangetreden | | wedstrijd detail |
06.05.19 1e ronde | vs. Shahar Elbaz/Gilad Tamar | 6-4, 6-2 | | wedstrijd detail |