WEDSTRIJD
18.06.19 | 1e ronde | Jonas Forejtek | Danylo Kalenichenko | 6-4, 7-66 | Bratislava Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Jonas Forejtek | Danylo Kalenichenko | |
1e Service % | 46/76 (61%) | 51/78 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/46 (72%) | 36/51 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/30 (47%) | 9/27 (33%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/78 (42%) | 29/76 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/154 (52%) | 74/154 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 2 | 5 |
STATISTIEKEN
2 | ||
4-4 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jonas Forejtek | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-5 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jonas Forejtek | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jonas Forejtek vs. Danylo Kalenichenko - onderlinge wedstrijden
07.08.19 | 1e ronde | Jonas Forejtek | Danylo Kalenichenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Vogau | Clay |
18.06.19 | 1e ronde | Jonas Forejtek | Danylo Kalenichenko | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | Bratislava Challenger | Clay |
Jonas Forejtek form & Danylo Kalenichenko form
Jonas Forejtek - laatste wedstrijden
Ostrava Challenger - Clay | ||||
22.04.24 Kwalif. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 0-6, 6-712 | wedstrijd detail | |
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Kana | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 7-67, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.04.24 Kwalif. | vs. Sebastian Gima | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Barcelona Challenger - Clay | ||||
01.04.24 Kwalif. | vs. Carlos Taberner | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Topo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Dino Prizmic | 7-68, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-1, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Mark Wallner | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marino Jakic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Daniel Michalski | 5-7, 7-63, 6-75 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 7-65, 6-74 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Bernard Tomic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Luca Castelnuovo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Kyle Edmund | 6-3, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Dan Added | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Viktor Durasovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Giorgio Tabacco | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Cannon Kingsley | 4-6, 7-67, 6-72 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Ben Jones | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail |
Danylo Kalenichenko - laatste wedstrijden
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
11.11.21 2e ronde | vs. Tallon Griekspoor | 6-72, 6-71 | wedstrijd detail | |
09.11.21 1e ronde | vs. Lukas Palovic | 7-64, 7-65 | wedstrijd detail | |
08.11.21 Kwalif. | vs. Martin Krumich | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Uladzimir Ignatik | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - I. hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Uladzimir Ignatik | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.21 1e ronde | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Istanbul 2 - Hard | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Chappell | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kyiv Challenger - Clay | ||||
06.09.21 Kwalif. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Otto Virtanen | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
29.08.21 Finale | vs. Mate Valkusz | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.21 Halve finale | vs. Pavel Nejedly | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.21 Kwartfinale | vs. Stefan Palosi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Gorazd Srbljak | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Lukas Palovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
17.08.21 1e ronde | vs. Peter Fajta | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
09.08.21 Kwalif. | vs. Emilio Nava | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kyrian Jacquet | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Kottingbrunn - Clay | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bergamo - Clay | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Edoardo Eremin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
06.06.21 Finale | vs. Matias Zukas | 4-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.06.21 Halve finale | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.06.21 Kwartfinale | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.06.21 2e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.06.21 1e ronde | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
14.05.21 2e ronde | vs. Nerman Fatic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.05.21 1e ronde | vs. Maximilian Neuchrist | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.04.21 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.04.21 2e ronde | vs. Franco Agamenone | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |