WEDSTRIJD
22.05.17 | Kwalif. | Jonas Trinker | Nebojsa Peric | 7-63, 4-6, 7-5 | Turkey F20 | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
18.08.92, 31 Jaar
10626 $
18.08.92, 31 Jaar
10626 $
Jonas Trinker vs. Nebojsa Peric - onderlinge wedstrijden
29.05.17 | Kwalif. | Jonas Trinker | Nebojsa Peric | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | Turkey F21 | Clay |
22.05.17 | Kwalif. | Jonas Trinker | Nebojsa Peric | 7-63, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | Turkey F20 | Clay |
Jonas Trinker form & Nebojsa Peric form
Jonas Trinker - laatste wedstrijden
M15 Azay - I. hard | ||||
15.04.24 Kwalif. | vs. Martin Sabas | - | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mat Epee | 6-75, 7-65, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Ben Weintraub | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lenny Petit | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alen Mujakic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Jurriaan Bol | 7-66, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Gabriel Moroder | 6-75, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Valentin Royer | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Carlini | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Sebastian Eriksson | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Simon Freund | 5-7, 6-1, 10-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alfons Ridstrom | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-63, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Ryan James Storrie | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dario Huber | 3-6, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Niklas Waldner | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Bor Artnak | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 Kwalif. | vs. Aljaz Jeran | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail |
Nebojsa Peric - laatste wedstrijden
Turkey F25 - Clay | ||||
12.07.17 1e ronde | vs. Mert Naci Turker | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sri Lanka - Clay | ||||
26.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Rosenzweig | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sri Lanka - Clay | ||||
20.06.17 1e ronde | vs. Alexander Zhurbin | 1-4, - Nebojsa Peric - scratch | wedstrijd detail | |
Hungary F4 - Clay | ||||
13.06.17 1e ronde | vs. Andrew Ruppli | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.06.17 Kwalif. | vs. Strahinja Rakic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Kerim Subasic | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Turkey F21 - Clay | ||||
29.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Nathan Lavanchy | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.05.17 Kwalif. | vs. Jonas Trinker | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
Turkey F20 - Clay | ||||
22.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.05.17 Kwalif. | vs. Jonas Trinker | 6-73, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Turkey F17 - Clay | ||||
01.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Morr | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F16 - Clay | ||||
24.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Antun Vidak | 6-0, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F11 - Hard | ||||
27.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Charly Zick | 6-4, 1-1, - Nebojsa Peric - scratch | wedstrijd detail | |
27.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Erwin Troebinger | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Egypt F10 - Hard | ||||
20.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Krivic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
USA F9 - Clay | ||||
27.02.17 | vs. Preston Brown | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Isaiah Strode | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
USA F8 - Clay | ||||
23.02.17 1e ronde | vs. Andrea Collarini | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.17 Kwalif. | vs. Jody Maginley | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.17 | vs. Sebastian Mermersky | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
20.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Mascioli | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.17 2e ronde van de kwal. | vs. William Grant | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
USA F7 - Clay | ||||
13.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Joseph Correa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jason Legall | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.17 | vs. Ryan Ybarra | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Puerto Rico - Hard | ||||
21.12.16 2e ronde | vs. Alexios Halebian | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.12.16 1e ronde | vs. Samuel Beddow | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dominican Republic - Hard | ||||
12.12.16 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel-Andrea Rodriguez-Redondo | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dominican Republic - Clay | ||||
06.12.16 1e ronde | vs. Caio Silva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.12.16 Kwalif. | vs. Drew Halbauer | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |