WEDSTRIJD
13.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Jonas Trinker | Theodore Papadopoulos | 6-1, 6-4 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Greece
26.04.06, 17 Jaar
26.04.06, 17 Jaar
Jonas Trinker vs. Theodore Papadopoulos - onderlinge wedstrijden
13.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Jonas Trinker | Theodore Papadopoulos | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Jonas Trinker form & Theodore Papadopoulos form
Jonas Trinker - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Ben Weintraub | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lenny Petit | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alen Mujakic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Jurriaan Bol | 7-66, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Gabriel Moroder | 6-75, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Valentin Royer | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Carlini | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Sebastian Eriksson | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Simon Freund | 5-7, 6-1, 10-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alfons Ridstrom | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-63, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Ryan James Storrie | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dario Huber | 3-6, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Niklas Waldner | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Bor Artnak | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 Kwalif. | vs. Aljaz Jeran | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Theodore Papadopoulos - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Neyelov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ektoras Tsatsakis | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Siddhant Mahala | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Mazev | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |