WEDSTRIJD
27.10.18 | 1e ronde van de kwal. | Joris De Loore | Andres Artunedo Martinavarr | 7-5, 7-62 | Eckental Challenger | Carpet |
STATISTIEKEN
Joris De Loore | Andres Artunedo Martinavarr | |
1e Service % | 40/72 (56%) | 40/91 (44%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/40 (78%) | 34/40 (85%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/32 (56%) | 17/51 (33%) |
Benutte Breakpoints | 3/9 (33%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/91 (44%) | 23/72 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/163 (55%) | 74/163 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 7 | 8 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Joris De Loore | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Andres Artunedo Martinavarr | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Joris De Loore | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Andres Artunedo Martinavarr | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joris De Loore | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Andres Artunedo Martinavarr | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joris De Loore | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Andres Artunedo Martinavarr | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Joris De Loore | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Andres Artunedo Martinavarr | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Joris De Loore | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Andres Artunedo Martinavarr | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Joris De Loore | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Andres Artunedo Martinavarr | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Joris De Loore | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Andres Artunedo Martinavarr | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Joris De Loore | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Andres Artunedo Martinavarr | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Joris De Loore | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Andres Artunedo Martinavarr | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Joris De Loore | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Andres Artunedo Martinavarr | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Joris De Loore | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Andres Artunedo Martinavarr | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Joris De Loore | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Joris De Loore vs. Andres Artunedo Martinavarr - onderlinge wedstrijden
27.10.18 | 1e ronde van de kwal. | Joris De Loore | Andres Artunedo Martinavarr | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | Eckental Challenger | Carpet |
Joris De Loore form & Andres Artunedo Martinavarr form
Joris De Loore - laatste wedstrijden
Lille Challenger - I. hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 6-3, 6-78 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Pierre-Hugues Herbert | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Radu Albot | 6-3, 4-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 7-63, 7-62 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 4-6, 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Kyle Edmund | 7-64, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Duje Ajdukovic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Zizou Bergs | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Li Tu | 7-611, 7-64 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Andres Burruchaga | 7-65, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Kyrian Jacquet | 4-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Francesco Forti | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Lloyd Harris | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Gabriel Diallo | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Luca Nardi | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Illya Marchenko | 6-3, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Alex Molcan | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bertrand | 4-6, 6-4, 1-4, - Joris De Loore - scratch | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
17.09.23 | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.09.23 | vs. Sergey Fomin | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
26.08.23 Kwalif. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-3, 6-73, 6-712 | wedstrijd detail | |
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maxime Cressy | 6-711, 6-2, 7-69 | wedstrijd detail |
Andres Artunedo Martinavarr - laatste wedstrijden
M25+H Pozoblanco - Hard | ||||
09.08.19 Kwartfinale | vs. Rayan Ghedjemis | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.19 2e ronde | vs. Eduardo Struvay | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Blas Ruiz Romero | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
30.07.19 2e ronde | vs. Constant Lestienne | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde | vs. Alessandro Bega | 6-3, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Daniel Cukierman | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bakio - Hard | ||||
06.07.19 Halve finale | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.07.19 Kwartfinale | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.07.19 2e ronde | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.07.19 1e ronde | vs. Inigo Torre Martin | 4-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25+H Palma - Hard | ||||
30.06.19 Finale | vs. Arthur Rinderknech | 6-72, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.06.19 Halve finale | vs. Tom Jomby | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
28.06.19 2e ronde | vs. Albano Olivetti | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.19 Kwartfinale | vs. Kevin King | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Oleg Khotkov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Fergana Challenger - Hard | ||||
18.06.19 2e ronde | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde | vs. Renta Tokuda | 5-7, 7-67, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Henry Craig | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. Elliott Farmer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.05.19 Kwartfinale | vs. Markos Kalovelonis | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.19 2e ronde | vs. Milen Ianakiev | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
01.05.19 2e ronde | vs. Darian King | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.04.19 1e ronde | vs. Pavel Krainik | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Leon Challenger - Hard | ||||
23.04.19 2e ronde | vs. Lucas Miedler | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde | vs. Joao Menezes | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
14.04.19 Finale | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.04.19 Halve finale | vs. Igor Sijsling | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.04.19 Kwartfinale | vs. Julian Lenz | Julian Lenz - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.04.19 2e ronde | vs. Tobias Simon | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |