WEDSTRIJD
26.09.19 | 2e ronde | Jose Fco. Vidal Azorin | Mayeul Darras | 6-4, 6-2 | M15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Jose Fco. Vidal Azorin | Mayeul Darras | |
1e Service % | 42/60 (70%) | 38/54 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/42 (71%) | 20/38 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/18 (56%) | 6/16 (38%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/54 (52%) | 20/60 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/114 (60%) | 46/114 (40%) |
Dubbele fouten | 6 | 0 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mayeul Darras | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 0-1 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
1-1 | Mayeul Darras | |
0-0, 15-15 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 1-2 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
2-2 | Mayeul Darras | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 3-2 | |
0-0, 15-15 | ||
4-2 | Mayeul Darras | |
0-0, 0-15 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Mayeul Darras | |
Jose Fco. Vidal Azorin | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Mayeul Darras | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
2-0 | Mayeul Darras | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 3-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Mayeul Darras | |
0-0 | ||
5-1 | Mayeul Darras | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
01.02.99, 25 Jaar
14443 $
01.02.99, 25 Jaar
14443 $
Jose Fco. Vidal Azorin vs. Mayeul Darras - onderlinge wedstrijden
26.09.19 | 2e ronde | Jose Fco. Vidal Azorin | Mayeul Darras | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Cairo | Clay |
Jose Fco. Vidal Azorin form & Mayeul Darras form
Jose Fco. Vidal Azorin - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Olivier Rojas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.02.23 2e ronde | vs. Tim Handel | 7-64, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.23 1e ronde | vs. Vito Tonejc | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
29.01.23 Finale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.23 Halve finale | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.01.23 Kwartfinale | vs. Samir Hamza Reguig | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.01.23 2e ronde | vs. Vladislav Ivanov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Niccolo Catini | 6-1, 2-0, Niccolo Catini - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.01.23 2e ronde | vs. Antonio Massara | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.23 1e ronde | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tigre 1 - Clay | ||||
03.01.23 Kwalif. | vs. Thiago Seyboth Wild | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Cuevas | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
09.11.22 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Choinski | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Coquimbo 2 - Clay | ||||
19.10.22 2e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Renzo Olivo | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.10.22 Kwalif. | vs. Lorenzo Gagliardo | 2-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Fernando Pereira | 5-7, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rio De - Clay | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.09.22 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.22 1e ronde | vs. Archip Kochnev | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. Giannicola Misasi | 5-7, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Cairo - Clay | ||||
09.09.22 Kwartfinale | vs. Amr Elsayed | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Karim El Feky | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
03.09.22 Halve finale | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.22 Kwartfinale | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Mayeul Darras - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Pietri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre Delage | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Reco | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Simon Reveniau | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Nicola Rispoli | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Panaras | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Ifi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Romain Faucon | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Milan Welte | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Cunat | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Ronan Joncour | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. David Fix | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jules Leroux | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Pierre Delage | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Jovenin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniele Rapagnetta | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Alex Knaff | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Joel Angel Lucero | 4-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Uriage - Clay | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Reveniau | 6-4, 3-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Schmitz | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Bourg - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joshua Dous Karpenschif | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Montauban - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Tim Handel | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joan Busoms Puig | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Benjamin Pietri | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Clement Tabur | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julien De Cuyper | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Trochu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |