WEDSTRIJD
03.12.21 | 1e ronde | Jose Statham | Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-1 | M15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Jose Statham | Juan Sebastian Gomez | |
1e Service % | 30/39 (77%) | 33/47 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/30 (87%) | 16/33 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/9 (44%) | 6/14 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/47 (53%) | 9/39 (23%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/86 (64%) | 31/86 (36%) |
Dubbele fouten | ||
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jose Statham | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Juan Sebastian Gomez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jose Statham | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Juan Sebastian Gomez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jose Statham | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Juan Sebastian Gomez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jose Statham | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Juan Sebastian Gomez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Jose Statham | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Juan Sebastian Gomez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jose Statham | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Juan Sebastian Gomez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jose Statham | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Juan Sebastian Gomez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jose Statham | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jose Statham vs. Juan Sebastian Gomez - onderlinge wedstrijden
03.12.21 | 1e ronde | Jose Statham | Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Cancun | Hard |
Jose Statham form & Juan Sebastian Gomez form
Jose Statham - laatste wedstrijden
Asuncion Challenger - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Gonzalez Benitez | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Colin Sinclair | 7-62, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Toshihide Matsui | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Margaroli | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Renzo Olivo | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Blake Mott | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jayden Court | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Li Tu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tsung-Hao Huang | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
27.09.23 Kwalif. | vs. Jurij Rodionov | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 1-0, Kimmer Coppejans - scratch | wedstrijd detail | |
Chengdu - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kotov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Nick Chappell | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiang Yi Qing | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Li Tu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Hanwen Li | 6-3, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Fajing Sun | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Adria Soriano Barrera | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcel Kamrowski | 6-77, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Astana - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Renta Tokuda | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Sidharth Rawat | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Yanki Erel | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Juan Sebastian Gomez - laatste wedstrijden
M25 Naples - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Arthur Bonnaud | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Burnett | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Forbes | 0-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Morelia - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Karue Sell | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zapopan - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Ernesto Escobedo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Marcelo Zormann | 6-3, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateus Alves | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roberto Cid Subervi | 3-6, 6-4, 4-1, Roberto Cid Subervi - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Trujillo - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Bruno Kuzuhara | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Mateus Alves | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. James Tracy | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Galarneau | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Martin Damm | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fermin Tenti | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Medellin Challenger - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Bruno Kuzuhara | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Lilov | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Cali Challenger - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Lilov | 6-1, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Clay | ||||
14.04.23 Kwartfinale | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.04.23 2e ronde | vs. Alex Cairo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Fernando Yamacita | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Clay | ||||
06.04.23 1e ronde | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.04.23 2e ronde | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mosquera - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Valerio Aboian | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Arturo Espanol Moreno | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Juan Sebastian Osorio | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail |