WEDSTRIJD
22.04.19 | Kwalif. | Joseph Imeh Ubon | Igor Banicevic | 6-0, 6-3 | M25+H Abuja | Hard |
STATISTIEKEN
Joseph Imeh Ubon | Igor Banicevic | |
1e Service % | 34/50 (68%) | 29/47 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/34 (65%) | 14/29 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/16 (69%) | 7/18 (39%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/47 (55%) | 17/50 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Joseph Imeh Ubon | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Igor Banicevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Joseph Imeh Ubon | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Igor Banicevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Joseph Imeh Ubon | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Igor Banicevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Joseph Imeh Ubon | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Igor Banicevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Joseph Imeh Ubon | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Igor Banicevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Joseph Imeh Ubon | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Igor Banicevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Joseph Imeh Ubon | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Igor Banicevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Joseph Imeh Ubon | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
Nigeria
09.05.97, 26 Jaar
09.05.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
07.04.99, 24 Jaar
07.04.99, 24 Jaar
Joseph Imeh Ubon vs. Igor Banicevic - onderlinge wedstrijden
22.04.19 | Kwalif. | Joseph Imeh Ubon | Igor Banicevic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | M25+H Abuja | Hard |
Joseph Imeh Ubon form & Igor Banicevic form
Joseph Imeh Ubon - laatste wedstrijden
M25+H Lagos - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Skander Mansouri | 0-3, - Joseph Imeh Ubon - scratch | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Takanyi Garanganga | 0-3, - Joseph Imeh Ubon - scratch | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Mohammed Mohammed | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Accra - Hard | ||||
02.05.19 2e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 6-73, 0-2, - Joseph Imeh Ubon - scratch | wedstrijd detail | |
01.05.19 1e ronde | vs. Benjamin Fumi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Simon Yitbarek | 5-7, 0-1, - Joseph Imeh Ubon - scratch | wedstrijd detail | |
22.04.19 Kwalif. | vs. Igor Banicevic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
18.04.19 2e ronde | vs. Joao Pedro Sorgi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.04.19 1e ronde | vs. Emmanuel Audu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.04.19 Kwalif. | vs. William Bushamuka | 7-64, 7-66 | wedstrijd detail | |
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emmanuel Idoko | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
10.04.19 1e ronde | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.04.19 Kwalif. | vs. Joshua Rose | Joshua Rose - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Nigeria F5 - Hard | ||||
08.10.18 1e ronde | vs. Skander Mansouri | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.10.18 Kwalif. | vs. Benjamin Fumi | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nigeria F4 - Hard | ||||
01.10.18 1e ronde | vs. Arnaud Sewanou | 7-65, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zimbabwe F2 - Hard | ||||
06.06.18 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Bharath-Srinivasan Parthasarathy | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.06.18 Kwalif. | vs. Gonzalo Tomas Perez Bacigalupo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zimbabwe F1 - Hard | ||||
30.05.18 2e ronde | vs. Takanyi Garanganga | 2-5, - Joseph Imeh Ubon - scratch | wedstrijd detail | |
28.05.18 1e ronde | vs. Kunal Vazirani | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Uganda F4 - Clay | ||||
22.05.18 1e ronde | vs. Boris Aguma | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.05.18 Kwalif. | vs. Andre Ku Meza | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nigeria F3 - Hard | ||||
01.05.18 1e ronde | vs. Mirko Martinez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.04.18 Kwalif. | vs. Michael Junior Michael | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nigeria F2 - Hard | ||||
22.04.18 Kwalif. | vs. Stephan Gerritsen | 6-78, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Junior Michael | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nigeria F1 - Hard | ||||
17.04.18 1e ronde | vs. Stephan Gerritsen | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.04.18 Kwalif. | vs. Anurag Nenwani | 7-611, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Igor Banicevic - laatste wedstrijden
M15 Budva - Clay | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Aleksandr Kalinin | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budva - Clay | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Samardzic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Bodmer | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Winter Meagher | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Burgas - Clay | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bozo Barun | 5-6, - Igor Banicevic - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Zlatibor - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Kristijan Juhas | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kaiwei Wang | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Varna - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Keivon Tabrizi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 Kwalif. | vs. Derrick Chen | 6-3, 0-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitur Simeonov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Boris Butulija | 6-4, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tiberiu Tudoran | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Jotovski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Feitt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gyula - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tadija Radovanovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Michael Gloeckler | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Damian | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
22.04.19 Kwalif. | vs. Joseph Imeh Ubon | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Palan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Pakistan F3 - Clay | ||||
18.12.18 1e ronde | vs. M. Abid Ali Khan Akbar | 7-5, 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
16.12.18 Kwalif. | vs. Syed Zohair Raza | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Hafiz Hamza Khalid | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Pakistan F2 - Hard | ||||
08.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Pakistan F1 - Hard | ||||
02.12.18 Kwalif. | vs. Ahmed Chaudary | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Fahad Mehmood Khan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
08.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Kocevar-Desman | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Serbia F4 - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Stipic | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Serbia F3 - Clay | ||||
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Darko Jandric | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bosnia & - Clay | ||||
27.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lingxi Zhao | 0-5, - Igor Banicevic - scratch | wedstrijd detail | |
26.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Haris Halilovic | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail |