WEDSTRIJD
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Joshua Schaefer | Glauco Pinheiro Da Cruz Junior | 7-5, 6-3 | M25 Portimao | Hard |
STATISTIEKEN
Germany
28.10.02, 21 Jaar
28.10.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Brazil
10.04.05, 18 Jaar
10.04.05, 18 Jaar
Joshua Schaefer vs. Glauco Pinheiro Da Cruz Junior - onderlinge wedstrijden
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Joshua Schaefer | Glauco Pinheiro Da Cruz Junior | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Portimao | Hard |
Joshua Schaefer form & Glauco Pinheiro Da Cruz Junior form
Joshua Schaefer - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Karim Ibrahim | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Karim Mabrouk | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Nedelchev | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Toprak Avcibasi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maxwell Weishan | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Stewart | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Fita Juan | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominique Graf | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Piet Steveker | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mungia - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rabat - Clay | ||||
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Esteban Bruna | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Gustafsson | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Varnamo - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Olle Noltorp | 0-6, 0-4, - Joshua Schaefer - scratch | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Krondell | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Luca | 3-6, 7-65, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Bellifemine | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Artiom Dorofeev | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Reus - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gregoire Gervail | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Batiste Guerra | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carlos Garcia Mondelo | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Glauco Pinheiro Da Cruz Junior | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
08.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Sychev | 6-0, 6-74, 12-14 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Imanol Lopez Morillo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dhruva Mulye | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ben Jones | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Francisco Vilaca | 6-2, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lakshya Gupta | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 6-4, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail |
Glauco Pinheiro Da Cruz Junior - laatste wedstrijden
M25 Maceio - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Kim Godinho Couy | 2-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tadeo Munua | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Recife - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Breno Braga | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Alujas | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erwin Troebinger | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sasa Markovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sergis Kyratzis | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Kravec | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Graham Maassen | 6-2, 2-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. David Quayle | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Qing Lihao | 4-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Siekanowicz | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lajeado - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belem - Hard | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Lucas Andrade Da Silva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Torres | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Mogi - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Abraham Asaba | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rishabdev Raman | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joshua Schaefer | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
07.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Stewart | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro De La Riva Bueno | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hynek Barton | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Marincas | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Elicha Navas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Pecak | 5-7, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Khaleel Gbedey | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
21.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mathis Debru | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michelet St Fleur | 6-3, Michelet St Fleur - scratch | wedstrijd detail |