WEDSTRIJD
07.12.20 | 2e ronde van de kwal. | Juan Bautista Otegui | Dax Donders | 7-5, 6-3 | M15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
14.07.00, 23 Jaar
18595 $
14.07.00, 23 Jaar
18595 $
Juan Bautista Otegui vs. Dax Donders - onderlinge wedstrijden
07.12.20 | 2e ronde van de kwal. | Juan Bautista Otegui | Dax Donders | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Cairo | Clay |
Juan Bautista Otegui form & Dax Donders form
Juan Bautista Otegui - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fernando Romboli | 6-73, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Lautaro Midon | 7-66, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Valerio Aboian | 5-7, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 7-62, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Franco Ribero | 2-6, 6-3, 13-11 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-68, 6-74, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Massimo Giunta | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Egor Agafonov | 1-6, - Juan Bautista Otegui - scratch | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Tom Gentzsch | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Maik Steiner | 6-74, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Gilbert Klier Junior | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Angel Cabrera | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raul Garcia | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |
Dax Donders - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Petr Nesterov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Boris Pokotilov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Finn Bass | 6-78, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 2-3, Filiberto Fumagalli - scratch | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bence Toth | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Noah Lopez | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Bajurko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bence Toth | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Marek Gengel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Sander Jong | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Ki Lung Ng | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dario Drebenstedt | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Valentin Royer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Louis Dussin | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hamid Reza Nadaf | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Guy Den Ouden | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Pietro Marino | 7-5, 7-60 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giammarco Gandolfi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |