WEDSTRIJD
06.08.19 | 1e ronde | Juan Bautista Otegui | Joao Hinsching | 6-4, 7-5 | M15 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
Juan Bautista Otegui | Joao Hinsching | |
1e Service % | 34/58 (59%) | 46/68 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/34 (94%) | 29/46 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/24 (63%) | 12/22 (55%) |
Benutte Breakpoints | 2/3 (67%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/68 (40%) | 11/58 (19%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/126 (59%) | 52/126 (41%) |
Dubbele fouten | 7 | 1 |
Aces | 4 | 10 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Juan Bautista Otegui | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
1-1 | Joao Hinsching | |
0-0 | ||
Juan Bautista Otegui | 1-2 | |
2-2 | Joao Hinsching | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Juan Bautista Otegui | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-3 | Joao Hinsching | |
0-0 | ||
Juan Bautista Otegui | 3-4 | |
4-4 | Joao Hinsching | |
Juan Bautista Otegui | 5-4 | |
6-4 |
2 | ||
0-0 | Joao Hinsching | |
0-0, 0-30, 40-A | ||
Juan Bautista Otegui | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Joao Hinsching | |
0-0, 0-15 | ||
Juan Bautista Otegui | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Joao Hinsching | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A | ||
Juan Bautista Otegui | 2-3 | |
0-0, 15-0 | ||
3-3 | Joao Hinsching | |
0-0, 15-15 | ||
Juan Bautista Otegui | 3-4 | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40, 40-40 | ||
4-4 | Joao Hinsching | |
0-0 | ||
Juan Bautista Otegui | 4-5 | |
0-0, 15-0 | ||
5-5 | Joao Hinsching | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Juan Bautista Otegui | 6-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Brazil
01.05.97, 26 Jaar
01.05.97, 26 Jaar
Juan Bautista Otegui vs. Joao Hinsching - onderlinge wedstrijden
06.08.19 | 1e ronde | Juan Bautista Otegui | Joao Hinsching | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Santa | Clay |
Juan Bautista Otegui form & Joao Hinsching form
Juan Bautista Otegui - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fernando Romboli | 6-73, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Lautaro Midon | 7-66, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Valerio Aboian | 5-7, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 7-62, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Franco Ribero | 2-6, 6-3, 13-11 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-68, 6-74, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Massimo Giunta | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Egor Agafonov | 1-6, - Juan Bautista Otegui - scratch | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Tom Gentzsch | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Maik Steiner | 6-74, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Gilbert Klier Junior | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Angel Cabrera | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raul Garcia | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Gonzalo Lama | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail |
Joao Hinsching - laatste wedstrijden
M25 Campos - Hard | ||||
04.02.22 1e ronde | vs. Gabriel Tumasonis | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Facundo Juarez | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Recife - Clay | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Wilson Leite | 1-6, 1-2, - Joao Hinsching - scratch | wedstrijd detail | |
22.09.21 1e ronde | vs. Henrique Silvestre Gomes | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
12.12.19 2e ronde | vs. Arklon Huertas Del Pino | 3-6, 7-63, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.12.19 1e ronde | vs. Miguel Fernando Pereira | 7-68, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
03.12.19 1e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
26.11.19 1e ronde | vs. Mauricio Echazu | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
21.11.19 1e ronde | vs. Constant De La Bassetiere | 7-64, 2-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Jacob Dunbar | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Orlando - Clay | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Ulises Blanch | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.19 Kwalif. | vs. Preston Touliatos | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Aaron Schmid | 3-6, 1-2, - Joao Hinsching - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Moura | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 La - Clay | ||||
18.08.19 Finale | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.08.19 Halve finale | vs. Octavio Volpi | 7-66, 7-63 | wedstrijd detail | |
16.08.19 Kwartfinale | vs. Alex Blumenberg | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
15.08.19 2e ronde | vs. Jose Daniel Bendeck | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Curitiba - Clay | ||||
25.06.19 Kwalif. | vs. Marcio Eduardo Silva | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
20.06.19 2e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.06.19 1e ronde | vs. Aaron Schmid | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.06.19 Kwalif. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Renan Perdigao | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Kamen Damov | 3-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
04.06.19 Kwalif. | vs. Aron Pierce | 5-7, 7-66, 8-10 | wedstrijd detail |