WEDSTRIJD
17.11.20 | Kwalif. | Juan Bautista Otegui | Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 6-4 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Juan Bautista Otegui | Vladimir Uzhylovsky | |
1e Service % | 34/62 (55%) | 43/62 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/34 (71%) | 27/43 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/28 (54%) | 6/19 (32%) |
Benutte Breakpoints | 4/13 (31%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/62 (47%) | 23/62 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/124 (55%) | 56/124 (45%) |
Dubbele fouten | 6 | 6 |
Aces | 3 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Juan Bautista Otegui | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Juan Bautista Otegui | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Juan Bautista Otegui | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Juan Bautista Otegui | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Juan Bautista Otegui | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Juan Bautista Otegui | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Juan Bautista Otegui | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Bautista Otegui | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-3 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Juan Bautista Otegui | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Juan Bautista Otegui vs. Vladimir Uzhylovsky - onderlinge wedstrijden
17.11.20 | Kwalif. | Juan Bautista Otegui | Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Juan Bautista Otegui form & Vladimir Uzhylovsky form
Juan Bautista Otegui - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fernando Romboli | 6-73, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Lautaro Midon | 7-66, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Valerio Aboian | 5-7, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 7-62, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Franco Ribero | 2-6, 6-3, 13-11 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-68, 6-74, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Massimo Giunta | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Egor Agafonov | 1-6, - Juan Bautista Otegui - scratch | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Tom Gentzsch | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Maik Steiner | 6-74, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Gilbert Klier Junior | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Angel Cabrera | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raul Garcia | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |
Vladimir Uzhylovsky - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Ianin | - Vladimir Uzhylovsky - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail |