WEDSTRIJD
10.08.21 | 1e ronde | Juan Manuel Cerundolo | Kimmer Coppejans | 2-6, 6-2, 6-2 | Meerbusch Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Juan Manuel Cerundolo | Kimmer Coppejans | |
1e Service % | 58/69 (84%) | 41/68 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/58 (60%) | 23/41 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/11 (64%) | 13/27 (48%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/68 (47%) | 27/69 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/137 (54%) | 63/137 (46%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Juan Manuel Cerundolo | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Juan Manuel Cerundolo | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-3 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Juan Manuel Cerundolo | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Juan Manuel Cerundolo | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Juan Manuel Cerundolo | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Juan Manuel Cerundolo | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Juan Manuel Cerundolo | 4-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Juan Manuel Cerundolo | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Manuel Cerundolo | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Juan Manuel Cerundolo | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Juan Manuel Cerundolo | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Juan Manuel Cerundolo | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Juan Manuel Cerundolo vs. Kimmer Coppejans - onderlinge wedstrijden
10.08.21 | 1e ronde | Juan Manuel Cerundolo | Kimmer Coppejans | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Meerbusch Challenger | Clay |
Juan Manuel Cerundolo form & Kimmer Coppejans form
Juan Manuel Cerundolo - laatste wedstrijden
Santiago Challenger - Clay | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Francesco Passaro | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
09.03.24 Kwartfinale | vs. Renzo Olivo | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Matias Soto | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
18.02.24 Kwalif. | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Darderi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Facundo Bagnis | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Gianluca Mager | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Terence Atmane | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Wilson Leite | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-2, 6-74 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Luciano Darderi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, Murkel Alejandro Dellien Velasco - scratch | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-75, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Mariano Navone | 4-6, 0-3, - Juan Manuel Cerundolo - scratch | wedstrijd detail |
Kimmer Coppejans - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-71, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Lucas Poullain | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Liam Draxl | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Statham | 6-4, 0-1, - Kimmer Coppejans - scratch | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
22.09.23 2e ronde | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 1e ronde | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Khumoun Sultanov | 6-78, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
26.08.23 Kwalif. | vs. Titouan Droguet | 1-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Misolic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 5-7, 7-69 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Dino Prizmic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Marko Topo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Norbert Gombos | 3-5, Norbert Gombos - scratch | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-77, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Mirza Basic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Daniel Rincon | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
23.07.23 Kwalif. | vs. Cristian Garin | 6-2, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Daniel Rincon | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
San Benedetto - Clay | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-74, 6-76 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Francesco Forti | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
06.07.23 1e ronde | vs. Alex De Minaur | 7-65, 3-6, 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
29.06.23 Kwalif. | vs. Taro Daniel | 6-3, 4-6, 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zizou Bergs | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timofey Skatov | 6-73, 6-4, 7-611 | wedstrijd detail |