WEDSTRIJD
25.08.20 | 1e ronde | Juan Pablo Paz | Daniel De Jonge | 6-0, 6-2 | M15 Alkmaar | Clay |
STATISTIEKEN
Juan Pablo Paz | Daniel De Jonge | |
1e Service % | 31/44 (70%) | 26/45 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/31 (74%) | 11/26 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/13 (31%) | 5/19 (26%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/45 (64%) | 17/44 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/89 (63%) | 33/89 (37%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Juan Pablo Paz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Daniel De Jonge | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Daniel De Jonge | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Daniel De Jonge | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Juan Pablo Paz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Daniel De Jonge | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Daniel De Jonge | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Daniel De Jonge | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Juan Pablo Paz | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Daniel De Jonge | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
17.08.99, 24 Jaar
14512 $
17.08.99, 24 Jaar
14512 $
Juan Pablo Paz vs. Daniel De Jonge - onderlinge wedstrijden
25.08.20 | 1e ronde | Juan Pablo Paz | Daniel De Jonge | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Alkmaar | Clay |
Juan Pablo Paz form & Daniel De Jonge form
Juan Pablo Paz - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Wessels | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nick Hardt | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Boris Kozlov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Maxime Chazal | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Antonio Caruso | 5-1, Antonio Caruso - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Hady Habib | 7-64, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Stefano Reitano | 7-61, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valerio Aboian | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Felipe De Dios | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-1, Andrey Chepelev - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Maksim Shin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Daniel De Jonge - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Roland Stuurman | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Massimo Giunta | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Federico Cina | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Ignasi Forcano | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Lorenzo Bocchi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Max Dahlin | 6-2, 5-5, Max Dahlin - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. William Jucha | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Max Dahlin | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Clement Tabur | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Alessandro Coccioli | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Garcia | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Sven Corbinais | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Briant | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Volodymyr Iakubenko | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Antoine Vincent | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Louroi Martinez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Olszakowski | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Giles Hussey | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Ben Jones | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Filip Stidell | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |