WEDSTRIJD
27.07.21 | 1e ronde | Juan Pablo Paz | Kristijan Juhas | 6-1, 4-1, - scratch | M15 Novi | Clay |
STATISTIEKEN
Juan Pablo Paz | Kristijan Juhas | |
1e Service % | 21/34 (62%) | 15/32 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/21 (86%) | 3/15 (20%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/13 (62%) | 8/17 (47%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/32 (66%) | 8/34 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 47/66 (71%) | 19/66 (29%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Juan Pablo Paz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Kristijan Juhas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Kristijan Juhas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Kristijan Juhas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Kristijan Juhas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Kristijan Juhas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Kristijan Juhas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 4-1 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Juan Pablo Paz vs. Kristijan Juhas - onderlinge wedstrijden
27.07.21 | 1e ronde | Juan Pablo Paz | Kristijan Juhas | 6-1, 4-1, Kristijan Juhas - scratch | wedstrijd detail | M15 Novi | Clay |
Juan Pablo Paz form & Kristijan Juhas form
Juan Pablo Paz - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Wessels | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nick Hardt | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Boris Kozlov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Maxime Chazal | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Antonio Caruso | 5-1, Antonio Caruso - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Hady Habib | 7-64, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Stefano Reitano | 7-61, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valerio Aboian | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Felipe De Dios | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-1, Andrey Chepelev - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Maksim Shin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Kristijan Juhas - laatste wedstrijden
M25 Osijek - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Matej Dodig | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Marino Jakic | 4-6, 7-62, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Matej Dodig | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Mili Poljicak | 3-6, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Milan Drinic | 6-3, 1-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Valle | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Paulovcak | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Andrej Nedic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Sasa Markovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 1-2, - Kristijan Juhas - scratch | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladan Tadic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.06.23 2e ronde | vs. Marat Sharipov (RUS) | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 1e ronde | vs. Ali Habib | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
02.06.23 Kwartfinale | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 0-3, - Kristijan Juhas - scratch | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Rrezart Cungu | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Tarik Sehovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Enrique Pena | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Peter Fajta | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
04.05.23 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Daniel Paty | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Simone Agostini | 7-64, 6-70, 10-5 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maj Najvirt Kolaric | 2-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Noah Perfetti | 4-6, 0-1, - Kristijan Juhas - scratch | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maj Najvirt Kolaric | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Zlatibor - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Stefan Popovic | 1-6, - Kristijan Juhas - scratch | wedstrijd detail | |
14.09.22 1e ronde | vs. Dimitrije Zubac | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 5-7, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 3-6, 1-2, - Kristijan Juhas - scratch | wedstrijd detail |