WEDSTRIJD
01.11.19 | Kwartfinale | Juan Pablo Varillas | Leonardo Mayer | 4-1, - scratch | Guayaquil Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Juan Pablo Varillas | Leonardo Mayer | |
1e Service % | 11/14 (79%) | 12/21 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 10/11 (91%) | 5/12 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 0/3 (0%) | 4/9 (44%) |
Benutte Breakpoints | 2/3 (67%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 12/21 (57%) | 4/14 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 22/35 (63%) | 13/35 (37%) |
Dubbele fouten | 0 | 0 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Leonardo Mayer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Varillas | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Leonardo Mayer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Juan Pablo Varillas | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Leonardo Mayer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Pablo Varillas | 4-1 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Juan Pablo Varillas vs. Leonardo Mayer - onderlinge wedstrijden
01.11.19 | Kwartfinale | Juan Pablo Varillas | Leonardo Mayer | 4-1, Leonardo Mayer - scratch | wedstrijd detail | Guayaquil Challenger | Clay |
Juan Pablo Varillas form & Leonardo Mayer form
Juan Pablo Varillas - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-62, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 7-60 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Gustavo Heide | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Federico Agustin Gomez | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 1-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Facundo Bagnis | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Liam Draxl | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Francesco Passaro | 7-5, 4-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Orlando Luz | 6-3, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Paul Jubb | 3-6, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Sebastian Baez | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Francisco Comesana | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 7-5, 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
04.02.24 | vs. Nicolas Jarry | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Rubber 1 | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Cameron Norrie | 4-6, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Luciano Darderi | 7-66, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-64, 6-78, 6-4 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roberto Carballes Baena | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Misolic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Arthur Fils | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Fabian Marozsan | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
05.10.23 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 6-73, 6-76 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
28.09.23 1e ronde | vs. Dominic Thiem | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail |
Leonardo Mayer - laatste wedstrijden
London - Grass | ||||
22.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham 2 - Grass | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-3, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-2, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
19.05.21 2e ronde | vs. Taro Daniel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.05.21 1e ronde | vs. Juan Ignacio Londero | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zagreb Challenger - Clay | ||||
12.05.21 2e ronde | vs. Nikola Milojevic | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.05.21 1e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-3, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
Biella 5 - Clay | ||||
06.05.21 Kwartfinale | vs. Alexandre Muller | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.05.21 2e ronde | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-70, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.05.21 1e ronde | vs. Luca Vanni | 7-67, 6-0 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
08.03.21 1e ronde | vs. Pedro Sousa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ernesto Escobedo | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
20.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-71, 7-69, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya 2 - Clay | ||||
05.02.21 Kwartfinale | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.02.21 2e ronde | vs. Akira Santillan | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.02.21 1e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya Challenger - Clay | ||||
28.01.21 2e ronde | vs. Cem Ilkel | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.21 1e ronde | vs. Tallon Griekspoor | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
25.09.20 Kwalif. | vs. Nikola Milojevic | 7-64, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Carlos Taberner | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Polansky | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
13.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Musetti | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Aix En - Clay | ||||
09.09.20 2e ronde | vs. Oscar Otte | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.09.20 1e ronde | vs. Hugo Dellien | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
01.09.20 1e ronde | vs. Milos Raonic | 3-6, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Daniel Elahi Galan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
25.02.20 1e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 7-60, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
18.02.20 1e ronde | vs. Lorenzo Sonego | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |