WEDSTRIJD
03.05.19 | Kwartfinale | Jules Okala | Luca Tomasetto | 6-1, 6-1 | M25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
Jules Okala | Luca Tomasetto | |
1e Service % | 30/42 (71%) | 39/54 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/30 (83%) | 17/39 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/12 (58%) | 6/15 (40%) |
Benutte Breakpoints | 5/13 (38%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/54 (57%) | 10/42 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/96 (66%) | 33/96 (34%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Luca Tomasetto | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jules Okala | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Luca Tomasetto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jules Okala | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Luca Tomasetto | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jules Okala | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Luca Tomasetto | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Jules Okala | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Luca Tomasetto | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jules Okala | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Luca Tomasetto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jules Okala | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Luca Tomasetto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jules Okala | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jules Okala vs. Luca Tomasetto - onderlinge wedstrijden
03.05.19 | Kwartfinale | Jules Okala | Luca Tomasetto | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Santa | Clay |
Jules Okala form & Luca Tomasetto form
Jules Okala - laatste wedstrijden
M25 Santo - Hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 2-4, - Jules Okala - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Cancun - Hard | ||||
15.02.22 1e ronde | vs. Keegan Smith | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Blumenau Challenger - Clay | ||||
10.01.22 1e ronde | vs. Cristian Rodriguez | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Pietro Rondoni | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 6-73, 0-3, - Jules Okala - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
14.01.21 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 3-6, 1-2, - Jules Okala - scratch | wedstrijd detail | |
13.01.21 1e ronde | vs. Karlis Ozolins | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
10.01.21 Halve finale | vs. Antoine Bellier | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.21 Kwartfinale | vs. Alberto Barroso Campos | 6-3, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.01.21 2e ronde | vs. Marc Othman Ktiri | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.01.21 1e ronde | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Kenny de Schepper | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Forli Challenger - Clay | ||||
22.09.20 1e ronde | vs. Andreas Seppi | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
17.09.20 2e ronde | vs. Lucas Miedler | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Matej Vocel | 6-4, 1-0, Matej Vocel - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Caslano - Clay | ||||
02.09.20 1e ronde | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
16.07.20 1e ronde | vs. Stuart Parker | 6-2, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Gabriel Petit | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Thomas Laurent | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Murcia - Clay | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Gerard Granollers | 2-6, 1-2, - Jules Okala - scratch | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Gianni Mina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.02.20 Halve finale | vs. Jonas Forejtek | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.20 Kwartfinale | vs. Peter Makk | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Fabian Marozsan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Peter Fajta | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
16.02.20 Finale | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.20 Halve finale | vs. Sebastian Baez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |
Luca Tomasetto - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Coccioli | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yile Li | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Antoine Ghibaudo | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Oscar Galimardanov | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tadej Mihajlovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karim Ibrahim | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Dinko Dinev | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raul De La Vega | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Egor Agafonov | 6-2, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
29.07.23 Kwartfinale | vs. Andrea Picchione | 0-6, - Luca Tomasetto - scratch | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Samuele Pieri | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Andrea Bolla | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Marco Miceli | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Manuel Mazza | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Padova - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Giorgio Tabacco | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Cattolica - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Federico Marchetti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Marlon Vankan | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Gokberk Saritas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Gilles Arnaud Bailly | 7-63, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.23 Kwartfinale | vs. Arthur Gea | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Samuele Pieri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Andrea Fiorentini | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Alexander Weis | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Andrea Gola | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |