WEDSTRIJD
17.07.20 | 1e ronde | Justin Butsch | Grigoriy Lomakin | 6-4, 2-6, 10-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Grigoriy Lomakin | |
0-0 | ||
Justin Butsch | 3-2 | |
3-3 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Justin Butsch | 4-3 | |
0-0, 0-30 | ||
4-4 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Justin Butsch | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
Justin Butsch | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
0-2 | Grigoriy Lomakin | |
0-0 | ||
Justin Butsch | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40 | ||
2-2 | Grigoriy Lomakin | |
0-0 | ||
Justin Butsch | 2-3 | |
2-4 | Grigoriy Lomakin | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Justin Butsch | 2-5 | |
0-0, 0-30 | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Grigoriy Lomakin | |
0-0 | ||
Justin Butsch | 1-1 | |
2-1 | Grigoriy Lomakin | |
Justin Butsch | 3-2 | |
4-2 | Grigoriy Lomakin | |
Justin Butsch | 5-2 | |
6-2 | Grigoriy Lomakin | |
Justin Butsch | 7-3 | |
7-4 | Grigoriy Lomakin | |
Justin Butsch | 8-4 | |
9-4 | Grigoriy Lomakin | |
10-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Justin Butsch vs. Grigoriy Lomakin - onderlinge wedstrijden
17.07.20 | 1e ronde | Justin Butsch | Grigoriy Lomakin | 6-4, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Justin Butsch form & Grigoriy Lomakin form
Justin Butsch - laatste wedstrijden
M25 Austin - Hard | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Sven Lah | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
15.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Renard | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
08.12.20 1e ronde | vs. Keegan Smith | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
02.12.20 1e ronde | vs. Rowland Phillips | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
05.11.20 2e ronde | vs. Brandon Holt | - | wedstrijd detail | |
04.11.20 1e ronde | vs. Joshua Ortlip | 6-73, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.10.20 2e ronde | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.10.20 1e ronde | vs. Michael Zhu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.10.20 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
20.07.20 1e ronde | vs. Micah Braswell | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.07.20 1e ronde | vs. George Goldhoff | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.07.20 1e ronde | vs. Junior A. Ore | 5-7, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
19.07.20 1e ronde | vs. Ivan Yatsuk | 4-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. George Goldhoff | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-4, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. James Cerretani | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
12.03.20 1e ronde | vs. Andres Urrea | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Las - Hard | ||||
08.03.20 Finale | vs. Petros Chrysochos | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.20 Halve finale | vs. Nick Chappell | 7-63, 6-73, 7-63 | wedstrijd detail | |
06.03.20 2e ronde | vs. Jacob Grills | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Kwartfinale | vs. Alfredo Perez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Palm - Clay | ||||
06.02.20 1e ronde | vs. Peter Torebko | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Courtney John Lock | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.20 Kwalif. | vs. Colin Sinclair | 6-4, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Weston - Clay | ||||
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Knight | 6-4, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
13.12.19 2e ronde | vs. Julian Bradley | 6-4, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.12.19 Kwartfinale | vs. Nick Chappell | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.12.19 1e ronde | vs. Dan Martin | 3-6, 7-60, 6-4 | wedstrijd detail |
Grigoriy Lomakin - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Sander Jong | 7-64, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Konstantin Zhzhenov | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Daniel Ibragimov | 7-65, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 3-6, 2-5, - Grigoriy Lomakin - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mandya - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Madhwin Kamath | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Alec Beckley | 7-5, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 7-64, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Adam Bajurko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Faris Zakaryia | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Alberto Lim | 3-6, 7-66, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Jay Clarke | 6-4, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Jasza Szajrych | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Thomas Deschamps | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Maximus Jones | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Chanon Phunsawat | Chanon Phunsawat - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Taisei Ichikawa | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
27.08.23 Finale | vs. Kasidit Samrej | 7-62, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Halve finale | vs. Thanapet Chanta | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Yuttana Charoenphon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Siwanat Auytayakul | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail |