WEDSTRIJD
02.01.21 | Halve finale | Kaichi Uchida | David Pichler | 1-6, 6-4, 6-0 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Kaichi Uchida | David Pichler | |
1e Service % | 51/80 (64%) | 48/75 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/51 (73%) | 29/48 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/29 (45%) | 13/27 (48%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 3/10 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/75 (44%) | 30/80 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 83/155 (54%) | 72/155 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 7 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Kaichi Uchida | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | David Pichler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Kaichi Uchida | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Kaichi Uchida | 0-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-4 | David Pichler | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Kaichi Uchida | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Kaichi Uchida | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | David Pichler | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Kaichi Uchida | 1-2 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | David Pichler | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Kaichi Uchida | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | David Pichler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kaichi Uchida | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kaichi Uchida | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | David Pichler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kaichi Uchida | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | David Pichler | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Kaichi Uchida | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kaichi Uchida | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kaichi Uchida vs. David Pichler - onderlinge wedstrijden
08.01.21 | Kwartfinale | Kaichi Uchida | David Pichler | 6-4, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
02.01.21 | Halve finale | Kaichi Uchida | David Pichler | 1-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Kaichi Uchida form & David Pichler form
Kaichi Uchida - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-77, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Valerio Aboian | 6-4, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Antonio Vergara Del Puerto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Vasek Pospisil | 7-64, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Added | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Stefano Napolitano | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tennys Sandgren | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 7-5, 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Rio Noguchi | 7-64, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Zizou Bergs | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Ji Sung Nam | 7-66, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 6-710, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. James Duckworth | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcos Giron | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. James Duckworth | 0-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timofey Skatov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Colin Sinclair | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Lama | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
26.07.23 2e ronde | vs. Altug Celikbilek | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Christian Langmo | 7-66, 0-6, 6-0 | wedstrijd detail |
David Pichler - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Christian Langmo | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Laurent Lokoli | 5-7, - David Pichler - scratch | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Michalski | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Dominik Palan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Mandya - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Vishnu Vardhan | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kalaburagi - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Ramkumar Ramanathan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Seita Watanabe | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Harrison Adams | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Arjun Mahadevan | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Harrison Adams | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Sarthak Suden | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Julien De Cuyper | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-3, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Henrique Rocha | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Marcel Zielinski | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Radovan Michalik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
29.09.23 2e ronde | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail |