WEDSTRIJD
25.12.20 | Kwartfinale | Kaichi Uchida | Nathan Seateun | 2-6, 7-5, 6-4 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Kaichi Uchida | Nathan Seateun | |
1e Service % | 57/90 (63%) | 74/117 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/57 (67%) | 49/74 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/33 (58%) | 19/43 (44%) |
Benutte Breakpoints | 4/15 (27%) | 4/12 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/117 (42%) | 33/90 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 106/207 (51%) | 101/207 (49%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Nathan Seateun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Kaichi Uchida | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Nathan Seateun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Kaichi Uchida | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Nathan Seateun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kaichi Uchida | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-4 | Nathan Seateun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Kaichi Uchida | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Nathan Seateun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Kaichi Uchida | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Nathan Seateun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kaichi Uchida | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Nathan Seateun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Kaichi Uchida | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Nathan Seateun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Kaichi Uchida | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Nathan Seateun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Kaichi Uchida | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Nathan Seateun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kaichi Uchida | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Nathan Seateun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Kaichi Uchida | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Nathan Seateun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Kaichi Uchida | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Nathan Seateun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Kaichi Uchida | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Nathan Seateun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kaichi Uchida | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Nathan Seateun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Kaichi Uchida | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kaichi Uchida vs. Nathan Seateun - onderlinge wedstrijden
01.01.21 | Kwartfinale | Kaichi Uchida | Nathan Seateun | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
25.12.20 | Kwartfinale | Kaichi Uchida | Nathan Seateun | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Kaichi Uchida form & Nathan Seateun form
Kaichi Uchida - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-77, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Valerio Aboian | 6-4, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Antonio Vergara Del Puerto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Vasek Pospisil | 7-64, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Added | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Stefano Napolitano | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tennys Sandgren | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 7-5, 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Rio Noguchi | 7-64, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Zizou Bergs | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Ji Sung Nam | 7-66, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 6-710, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. James Duckworth | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcos Giron | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. James Duckworth | 0-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timofey Skatov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Colin Sinclair | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Lama | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
26.07.23 2e ronde | vs. Altug Celikbilek | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Christian Langmo | 7-66, 0-6, 6-0 | wedstrijd detail |
Nathan Seateun - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ignasi Forcano | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Frljanic | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Corentin Denolly | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Marlon Vankan | 6-73, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Lucas Bouquet | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Toufik Sahtali | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aymeric Bourne | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aljaz Kirbis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Alexandar Balj | 3-0, Alexandar Balj - scratch | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Connor Richardson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Cezar Cretu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Omar Brigida | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bourg - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Maxime Chazal | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Gabriel Ghetu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tanger - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Filippo Moroni | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Carnac - Clay | ||||
31.05.23 2e ronde | vs. Timo Legout | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde | vs. Maxime Dubouch | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Massimo Giunta | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Wissam Abderrahman | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Leonardo Rossi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.23 Kwalif. | vs. Roland Stuurman | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jaime Caldes | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yamaan Bushnaq | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Daniele Capecchi | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |