WEDSTRIJD
28.02.20 | Kwartfinale | Karim-Mohamed Maamoun | Ryota Tanuma | 6-2, 6-3 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Karim-Mohamed Maamoun vs. Ryota Tanuma - onderlinge wedstrijden
28.02.20 | Kwartfinale | Karim-Mohamed Maamoun | Ryota Tanuma | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Karim-Mohamed Maamoun form & Ryota Tanuma form
Karim-Mohamed Maamoun - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Giles Hussey | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 2-1, - Karim-Mohamed Maamoun - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Ben Jones | 6-74, 6-70 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Quentin Folliot | 1-6, 0-1, - Karim-Mohamed Maamoun - scratch | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Millen Hurrion | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Pedro Iamachkine | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 1-0, - Karim-Mohamed Maamoun - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
23.07.23 Finale | vs. Alexander Stater | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Calvin Hemery | 4-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Pierre Delage | 6-75, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Lucio Carnevalle | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Rabat - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Charlelie Cosnet | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
19.11.22 Halve finale | vs. Marek Gengel | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.11.22 Kwartfinale | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.11.22 2e ronde | vs. Sergey Fomin | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Freddy Blaydes | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
10.11.22 2e ronde | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.22 1e ronde | vs. Erik Arutiunian | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.10.22 2e ronde | vs. Ilia Simakin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.10.22 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Cairo - Clay | ||||
08.09.22 2e ronde | vs. Leo Borg | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Julian Gimenez | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Thiago Cigarran | 7-63, 6-78, 1-6 | wedstrijd detail |
Ryota Tanuma - laatste wedstrijden
M15 Yanagawa - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kuala - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - scratch | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.23 1e ronde | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hua - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Takasaki - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - scratch | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
31.10.22 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.22 Kwalif. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
01.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kashiwa - Hard | ||||
01.10.22 Halve finale | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.22 Kwartfinale | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.09.22 2e ronde | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |