WEDSTRIJD
13.04.21 | 1e ronde | Karl Friberg | Jumpei Yamasaki | 6-1, 6-2 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Karl Friberg | Jumpei Yamasaki | |
1e Service % | 34/51 (67%) | 36/51 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/34 (76%) | 16/36 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/17 (47%) | 8/15 (53%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/51 (53%) | 17/51 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/102 (60%) | 41/102 (40%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Karl Friberg | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Jumpei Yamasaki | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Karl Friberg | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Jumpei Yamasaki | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Karl Friberg | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Jumpei Yamasaki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Karl Friberg | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Jumpei Yamasaki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Karl Friberg | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Jumpei Yamasaki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Karl Friberg | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Jumpei Yamasaki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Karl Friberg | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Jumpei Yamasaki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Karl Friberg | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Karl Friberg vs. Jumpei Yamasaki - onderlinge wedstrijden
13.04.21 | 1e ronde | Karl Friberg | Jumpei Yamasaki | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Karl Friberg form & Jumpei Yamasaki form
Karl Friberg - laatste wedstrijden
Davis Cup - I. hard | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Michiel De Krom | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Kristjan Tamm | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Hayato Matsuoka | 7-62, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiago Pereira | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Remy Bertola | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Alastair Gray | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
29.09.23 Halve finale | vs. Tibo Colson | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 Kwartfinale | vs. Anton Matusevich | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Giles Hussey | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Alexander Blockx | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. William Rejchtman Vinciguerra | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Cardinaud | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Como Challenger - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail |
Jumpei Yamasaki - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Ryotaro Matsumura | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Nishi - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Taiyo Yamanaka | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Issei Okamura | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Hinode - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Seiya Nakanishi | 5-7, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuya Hirose | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Nam Hoang Ly | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Leo Vithoontien | 7-5, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Corban Crowther | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anapat Timangkul | 6-2, 4-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Krittin Koaykul | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Suphawat Saeoui | 7-5, 5-2, Suphawat Saeoui - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
30.12.23 Halve finale | vs. Duckhee Lee | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.12.23 Kwartfinale | vs. Takuya Kumasaka | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Yamato Sueoka | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.12.23 1e ronde | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Hikaru Shiraishi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 2e ronde | vs. Koki Matsuda | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Shu Muto | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Kody Pearson | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Makoto Ochi | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 1e ronde | vs. Thijmen Loof | 7-64, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Takasaki - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Sora Fukuda | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
15.09.23 2e ronde | vs. Shuichi Sekiguchi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Toa Maeda | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Shuichi Sekiguchi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 1-6, 4-5, Takuya Kumasaka - scratch | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Kousuke Ogura | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |