WEDSTRIJD
18.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Karl Friberg | Leonardo Lopez Linquet | 6-4, 1-6, 10-6 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
01.10.01, 22 Jaar
01.10.01, 22 Jaar
Karl Friberg vs. Leonardo Lopez Linquet - onderlinge wedstrijden
18.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Karl Friberg | Leonardo Lopez Linquet | 6-4, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Karl Friberg form & Leonardo Lopez Linquet form
Karl Friberg - laatste wedstrijden
Davis Cup - I. hard | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Michiel De Krom | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Kristjan Tamm | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Hayato Matsuoka | 7-62, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiago Pereira | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Remy Bertola | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Alastair Gray | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
29.09.23 Halve finale | vs. Tibo Colson | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 Kwartfinale | vs. Anton Matusevich | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Giles Hussey | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Alexander Blockx | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. William Rejchtman Vinciguerra | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Cardinaud | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Como Challenger - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail |
Leonardo Lopez Linquet - laatste wedstrijden
Buenos Aires - Clay | ||||
20.06.22 Kwalif. | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rosario - Clay | ||||
06.04.22 1e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.04.22 Kwalif. | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 4-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikos Lehmann | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Delnido | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Rosario - Clay | ||||
29.03.22 Kwalif. | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Fernando Cavallo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 7-64, 7-65 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
02.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lambare - Clay | ||||
15.12.21 1e ronde | vs. Francisco Llanes | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.12.21 Kwalif. | vs. Kaua Emanuel Pereira Dos Santos | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
07.12.21 Kwalif. | vs. Santiago Bramajo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Lacalle | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Guillermo Aracena | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Villa - Clay | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cordoba - Clay | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Franco Emanuel Egea | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.21 Kwalif. | vs. Ivan Dreycopp | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gino Romano | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ezequiel Fagotti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cochabamba - Clay | ||||
18.11.21 2e ronde | vs. Valerio Aboian | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.11.21 1e ronde | vs. Andres Urquiola Montellano | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.07.21 Kwalif. | vs. Kody Pearson | 6-3, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ethan Terblanche | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jacob Brumm | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Trocker | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Connor Di Marco | 6-3, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail |