WEDSTRIJD
28.03.23 | 1e ronde | Karl Friberg | Lukas Palovic | 6-0, 6-4 | M25 Trnava | I. hard |
STATISTIEKEN
Karl Friberg | Lukas Palovic | |
1e Service % | 29/43 (67%) | 33/54 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/29 (79%) | 17/33 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/14 (71%) | 9/21 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/54 (52%) | 10/43 (23%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/97 (63%) | 36/97 (37%) |
Dubbele fouten | ||
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lukas Palovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Karl Friberg | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Lukas Palovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karl Friberg | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Lukas Palovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karl Friberg | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Lukas Palovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Karl Friberg | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Lukas Palovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Karl Friberg | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Lukas Palovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Karl Friberg | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Lukas Palovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Karl Friberg | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Lukas Palovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Karl Friberg | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Karl Friberg vs. Lukas Palovic - onderlinge wedstrijden
28.03.23 | 1e ronde | Karl Friberg | Lukas Palovic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Trnava | I. hard |
Karl Friberg form & Lukas Palovic form
Karl Friberg - laatste wedstrijden
Davis Cup - I. hard | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Michiel De Krom | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Kristjan Tamm | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Hayato Matsuoka | 7-62, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiago Pereira | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Remy Bertola | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Alastair Gray | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
29.09.23 Halve finale | vs. Tibo Colson | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 Kwartfinale | vs. Anton Matusevich | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Giles Hussey | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Alexander Blockx | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. William Rejchtman Vinciguerra | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Cardinaud | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Como Challenger - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail |
Lukas Palovic - laatste wedstrijden
M15 Buschhausen - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Luca Castagnola | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Przemyslaw Michocki | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Marat Sharipov (RUS) | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Leon Benedict | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaka Protic Zakelj | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Michael Gloeckler | 6-3, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Padova - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Fausto Tabacco | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Lautaro Midon | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 6-75, 14-12 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 1-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Patrik Rikl | 0-6, 0-1, - Lukas Palovic - scratch | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Milos Karol | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Alan Bojarski | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicola Ion | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Michal Krajci | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabor Mathe | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Admir Kalender | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.04.23 Kwalif. | vs. Mikhail Gorokhov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 1-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chirag Duhan | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail |