WEDSTRIJD
16.11.21 | 1e ronde | Kasidit Samrej | Timo Legout | 6-3, 6-4 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Kasidit Samrej | Timo Legout | |
1e Service % | 35/54 (65%) | 30/48 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/35 (77%) | 21/30 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/19 (68%) | 10/18 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 17/48 (35%) | 14/54 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/102 (56%) | 45/102 (44%) |
Dubbele fouten | 4 | 0 |
Aces | 4 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Kasidit Samrej | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Timo Legout | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Kasidit Samrej | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Timo Legout | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Kasidit Samrej | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Timo Legout | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kasidit Samrej | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Timo Legout | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Kasidit Samrej | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Timo Legout | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Kasidit Samrej | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Timo Legout | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kasidit Samrej | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Timo Legout | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Kasidit Samrej | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Timo Legout | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kasidit Samrej | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Timo Legout | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Kasidit Samrej | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kasidit Samrej vs. Timo Legout - onderlinge wedstrijden
16.11.21 | 1e ronde | Kasidit Samrej | Timo Legout | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Kasidit Samrej form & Timo Legout form
Kasidit Samrej - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Sanhui Shin | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nishi - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Yan Bai | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Vit Kalina | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Orel Kimhi | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Linang Xiao | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Tao Mu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 2-6, 6-2, 4-2, Luca Castelnuovo - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Dennis Novak | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hua - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Nam Hoang Ly | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Bang Shuo Yin | 5-7, 4-3, - Kasidit Samrej - scratch | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Jose Statham | 2-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Jie Cui | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
03.09.23 Kwartfinale | vs. Takuya Kumasaka | 6-3, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
03.09.23 Halve finale | vs. Sanhui Shin | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Duckhee Lee | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Tatsuma Ito | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
27.08.23 Finale | vs. Grigoriy Lomakin | 6-72, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Halve finale | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-1, Palaphoom Kovapitukted - scratch | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Maximus Jones | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Leo Vithoontien | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Ishaque Eqbal | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Credit Chaiyarin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Maximus Jones | 4-6, - Kasidit Samrej - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
15.07.23 Halve finale | vs. Jea Moon Lee | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Takuya Kumasaka | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Timo Legout - laatste wedstrijden
M25 Bakersfield - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Brandon Holt | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Tung-Lin Wu | 6-4, 6-71, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Karue Sell | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Trevor Svajda | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ethan Quinn | 6-4, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Lesa - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Lorenzo Carboni | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Niccolo Baroni | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Koksijde - Clay | ||||
20.08.23 Finale | vs. Guy Den Ouden | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.08.23 Halve finale | vs. Jeremy Jahn | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Mariano Kestelboim | Mariano Kestelboim - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-1, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Pierre Yves Bailly | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Uriage - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe Challenger - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Carnac - Clay | ||||
01.06.23 Kwartfinale | vs. Mathias Bourgue | 7-5, 3-6, 0-2, - Timo Legout - scratch | wedstrijd detail | |
31.05.23 2e ronde | vs. Nathan Seateun | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde | vs. Arthur Bouquier | 6-72, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Mathys Erhard | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Sergei Pogosian | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Kalin Ivanovski | 6-2, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Mikalai Haliak | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Pierre Delage | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Mirko Martinez | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
08.04.23 Finale | vs. Daniel Michalski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.04.23 Halve finale | vs. Gianmarco Ferrari | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.04.23 Kwartfinale | vs. Fabrizio Andaloro | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.04.23 2e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-0, Stefanos Sakellaridis - scratch | wedstrijd detail | |
04.04.23 1e ronde | vs. Mateo Nicolas Martinez | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail |