WEDSTRIJD
01.03.23 | 1e ronde | Kazuma Kawachi | Aleksandre Bakshi | 6-0, 6-4 | M15 Aktobe | I. hard |
STATISTIEKEN
Kazuma Kawachi | Aleksandre Bakshi | |
1e Service % | 41/60 (68%) | 27/48 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/41 (68%) | 12/27 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/19 (42%) | 6/21 (29%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/48 (63%) | 24/60 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/108 (61%) | 42/108 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 8 |
Aces | 6 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Kazuma Kawachi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Aleksandre Bakshi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Kazuma Kawachi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
3-0 | Aleksandre Bakshi | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Kazuma Kawachi | 4-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
5-0 | Aleksandre Bakshi | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Aleksandre Bakshi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-0 | Aleksandre Bakshi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Kazuma Kawachi | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Aleksandre Bakshi | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
2-2 | Aleksandre Bakshi | |
0-0, 40-15[BP] | ||
3-3 | Aleksandre Bakshi | |
0-0, 30-40 | ||
4-4 | Aleksandre Bakshi | |
0-0, 40-30[BP], 40-A, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-4 | Aleksandre Bakshi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kazuma Kawachi vs. Aleksandre Bakshi - onderlinge wedstrijden
01.03.23 | 1e ronde | Kazuma Kawachi | Aleksandre Bakshi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Aktobe | I. hard |
Kazuma Kawachi form & Aleksandre Bakshi form
Kazuma Kawachi - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Kousuke Ogura | 7-64, 0-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hanyi Liu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Chandigarh - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Bang Shuo Yin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 New - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Bang Shuo Yin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.12.23 Kwalif. | vs. Shu Muto | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Seiya Nakanishi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Sanhui Shin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 2e ronde | vs. Ryotaro Matsumura | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Yamato Sueoka | 6-2, 3-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
20.12.23 Kwalif. | vs. Yuto Oki | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noritaka Koizumi | 4-6, 6-1, 10-2 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nathan Ponwith | 7-64, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Siddhant Banthia | 6-3, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Taiyo Yamanaka | 7-63, 4-6, 0-2, - Kazuma Kawachi - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Takasaki - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
15.09.23 2e ronde | vs. Hayato Matsuoka | 3-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Mohammad Alkotop | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Younes Lalami Laaroussi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Herzlia - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Orel Kimhi | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Raanana - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Itamar Tapiro | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Amir Milushev | 2-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Yuichiro Inui | 3-6, 7-60, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Koki Matsuda | 6-75, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Roy Hobbs | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
17.06.23 Kwartfinale | vs. Justin Barki | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Gunawan Trismuwantara | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Aleksandre Bakshi - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Jacob Bradshaw | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Ben Weintraub | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Mihai Alexandru Coman | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Martin Klizan | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Henrik Wiersholm | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Philip Henning | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Tamerlan Azizov | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aristarkh Safonov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cesar Bourgois | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Niels Visker | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Dax Donders | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Alastair Gray | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Arthur Bonnaud | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Ali Habib | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Mousa Alkotop | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Gabriel Decamps | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Yanki Erel | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Kousuke Ogura | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Jack Loge | 6-74, - Aleksandre Bakshi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Goncalo Oliveira | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Peter Benjamin Privara | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Jack Loge | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Ilya Snitari | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Marek Gengel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |