WEDSTRIJD
02.03.23 | 2e ronde | Kazuma Kawachi | Erik Arutiunian | 2-6, 6-4, 6-2 | M15 Aktobe | I. hard |
STATISTIEKEN
Kazuma Kawachi | Erik Arutiunian | |
1e Service % | 48/71 (68%) | 53/82 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/48 (71%) | 37/53 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/23 (57%) | 13/29 (45%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/82 (39%) | 24/71 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/153 (52%) | 74/153 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 1 | 9 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Erik Arutiunian | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Kazuma Kawachi | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Erik Arutiunian | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kazuma Kawachi | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Erik Arutiunian | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kazuma Kawachi | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Erik Arutiunian | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Kazuma Kawachi | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Erik Arutiunian | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kazuma Kawachi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Erik Arutiunian | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kazuma Kawachi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Erik Arutiunian | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kazuma Kawachi | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Erik Arutiunian | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Kazuma Kawachi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Erik Arutiunian | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kazuma Kawachi | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Erik Arutiunian | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kazuma Kawachi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Erik Arutiunian | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kazuma Kawachi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Erik Arutiunian | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kazuma Kawachi | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Erik Arutiunian | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kazuma Kawachi | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kazuma Kawachi vs. Erik Arutiunian - onderlinge wedstrijden
02.03.23 | 2e ronde | Kazuma Kawachi | Erik Arutiunian | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Aktobe | I. hard |
Kazuma Kawachi form & Erik Arutiunian form
Kazuma Kawachi - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Kousuke Ogura | 7-64, 0-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hanyi Liu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Chandigarh - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Bang Shuo Yin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 New - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Bang Shuo Yin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.12.23 Kwalif. | vs. Shu Muto | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Seiya Nakanishi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
22.12.23 2e ronde | vs. Ryotaro Matsumura | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Sanhui Shin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Yamato Sueoka | 6-2, 3-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
20.12.23 Kwalif. | vs. Yuto Oki | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noritaka Koizumi | 4-6, 6-1, 10-2 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nathan Ponwith | 7-64, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Siddhant Banthia | 6-3, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Taiyo Yamanaka | 7-63, 4-6, 0-2, - Kazuma Kawachi - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Takasaki - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
15.09.23 2e ronde | vs. Hayato Matsuoka | 3-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Mohammad Alkotop | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Younes Lalami Laaroussi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Herzlia - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Orel Kimhi | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Raanana - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Itamar Tapiro | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Amir Milushev | 2-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Yuichiro Inui | 3-6, 7-60, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Koki Matsuda | 6-75, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Roy Hobbs | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
17.06.23 Kwartfinale | vs. Justin Barki | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Gunawan Trismuwantara | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Erik Arutiunian - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Fernando Cavallo | 7-66, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Bellifemine | 5-7, 7-64, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Artur Kukasian | 6-2, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Michael Gloeckler | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Niels Visker | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Yanki Erel | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Hayato Matsuoka | 6-73, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Marek Gengel | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Faris Zakaryia | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Ali Habib | 6-2, 4-6, 7-610 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-4, 3-6, 1-3, - Erik Arutiunian - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Oscar Otte | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Julian Ocleppo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Ferri | 6-2, 6-77, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Vadym Ursu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Amaury Raynel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Vadym Ursu | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Andrea Fiorentini | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Ivan Kazakov | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oskar Oliver Stuchlik | 3-0, Oskar Oliver Stuchlik - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
28.09.23 1e ronde | vs. Viktor Jovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |