WEDSTRIJD
07.10.20 | 1e ronde | Kelsey Stevenson | Anze Arh | 6-2, 6-2 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Kelsey Stevenson | Anze Arh | |
1e Service % | 25/35 (71%) | 35/84 (42%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/25 (96%) | 24/35 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/10 (80%) | 18/49 (37%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/84 (50%) | 3/35 (9%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/119 (62%) | 45/119 (38%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 4 | 8 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Kelsey Stevenson | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kelsey Stevenson | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kelsey Stevenson | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kelsey Stevenson | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Kelsey Stevenson | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kelsey Stevenson | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kelsey Stevenson | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kelsey Stevenson | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovenia
14.02.99, 25 Jaar
14.02.99, 25 Jaar
Kelsey Stevenson vs. Anze Arh - onderlinge wedstrijden
07.10.20 | 1e ronde | Kelsey Stevenson | Anze Arh | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Kelsey Stevenson form & Anze Arh form
Kelsey Stevenson - laatste wedstrijden
Kigali 2 - Clay | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Akram El Sallaly | 6-74, 6-71 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ren Nakamura | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Bouquet | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ferdinand Kloesters | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Brady | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Brady | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aidan Mayo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Medellin Challenger - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Mccormick | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Yuta Kawahashi | 1-4, - Kelsey Stevenson - scratch | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Blake Bayldon | 7-68, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Corban Crowther | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Singapore - Hard | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Seon Yong Han | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lucknow - Hard | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yash Chaurasia | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.12.22 2e ronde | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-5, - Kelsey Stevenson - scratch | wedstrijd detail | |
21.12.22 1e ronde | vs. Petr Bar Biryukov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.12.22 2e ronde | vs. Amr Elsayed | 2-5, - Kelsey Stevenson - scratch | wedstrijd detail | |
07.12.22 1e ronde | vs. Matteo Fondriest | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Roy Smith | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Neuchrist | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Martineau | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
12.09.22 Kwalif. | vs. Dominik Palan | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Oetzbach | 4-6, 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
08.09.22 2e ronde | vs. Adria Soriano Barrera | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Nuno Pinheiro | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Granby Challenger - Hard | ||||
22.08.22 Kwalif. | vs. Luke Saville | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aurel Ciocanu | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
06.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fabio Fognini | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Francisco Rocha | 7-60, 6-71, 4-6 | wedstrijd detail |
Anze Arh - laatste wedstrijden
M25 Kiseljak - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Jerusalem - Hard | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Reese Stalder | 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jaden Weekes | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ramat - Hard | ||||
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Raz Haviv | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Inbar Shiloah | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Goldsteiner | 6-0, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Credit Chaiyarin | 1-4, - Anze Arh - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arjun Kadhe | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.10.20 1e ronde | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cayetano March | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.10.20 1e ronde | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
16.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Erler | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 7-62, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Lun Xie | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Stoeger | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Prevosto | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Halil Aydogdu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Gianni Mina | 6-72, 6-1, 3-2, Gianni Mina - scratch | wedstrijd detail | |
14.01.20 Kwalif. | vs. Osman Torski | 6-3, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
13.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Antonio Mazzeo | 6-75, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Timothy Lim | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |