WEDSTRIJD
31.07.19 | 2e ronde | Kimmer Coppejans | Alexander Zhurbin | 6-3, 6-2 | Sopot Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Kimmer Coppejans | Alexander Zhurbin | |
1e Service % | 34/49 (69%) | 31/41 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/34 (71%) | 13/31 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/15 (67%) | 5/10 (50%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/41 (56%) | 15/49 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/90 (63%) | 33/90 (37%) |
Dubbele fouten | 0 | 0 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kimmer Coppejans | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
2-0 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Kimmer Coppejans | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Kimmer Coppejans | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Kimmer Coppejans | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Kimmer Coppejans | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Kimmer Coppejans | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kimmer Coppejans | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kimmer Coppejans | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kimmer Coppejans vs. Alexander Zhurbin - onderlinge wedstrijden
31.07.19 | 2e ronde | Kimmer Coppejans | Alexander Zhurbin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Sopot Challenger | Clay |
15.07.18 | 2e ronde van de kwal. | Kimmer Coppejans | Alexander Zhurbin | 6-3, 3-1, Alexander Zhurbin - scratch | wedstrijd detail | Scheveningen Challenger | Clay |
Kimmer Coppejans form & Alexander Zhurbin form
Kimmer Coppejans - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-71, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Lucas Poullain | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Liam Draxl | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Statham | 6-4, 0-1, - Kimmer Coppejans - scratch | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
22.09.23 2e ronde | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 1e ronde | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Khumoun Sultanov | 6-78, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
26.08.23 Kwalif. | vs. Titouan Droguet | 1-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Misolic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 5-7, 7-69 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Dino Prizmic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Marko Topo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Norbert Gombos | 3-5, Norbert Gombos - scratch | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-77, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Mirza Basic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Daniel Rincon | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
23.07.23 Kwalif. | vs. Cristian Garin | 6-2, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Daniel Rincon | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
San Benedetto - Clay | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-74, 6-76 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Francesco Forti | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
06.07.23 1e ronde | vs. Alex De Minaur | 7-65, 3-6, 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
29.06.23 Kwalif. | vs. Taro Daniel | 6-3, 4-6, 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zizou Bergs | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timofey Skatov | 6-73, 6-4, 7-611 | wedstrijd detail |
Alexander Zhurbin - laatste wedstrijden
Porto Challenger - Hard | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Galloway | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Aix En - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Maxim Ratniuk | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
10.12.20 2e ronde | vs. Lamine Ouahab | 6-73, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.12.20 1e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 6-4, 0-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
01.12.20 1e ronde | vs. Gerardo Lopez Villasenor | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
11.11.20 1e ronde | vs. Jaime Caldes | 2-5, - Alexander Zhurbin - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Murcia - Clay | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Rayan Ghedjemis | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Paguera - Clay | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Alex Sanchez Gonzalez Alejandro | 7-5, 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
13.02.20 2e ronde | vs. Peter Heller | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Lucas Bouquet | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Sergey Bolotov | 7-63, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Evan Furness | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Mateus Alves | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.19 1e ronde | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
16.11.19 Kwartfinale | vs. David Volfson | 1-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.19 1e ronde | vs. Alejandro Mendoza | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.19 2e ronde | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Ricardo Ojeda Lara | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 1e ronde | vs. Imanol Lopez Morillo | 7-66, 5-7, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
26.10.19 Halve finale | vs. Francisco Andreu Garcia | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.19 Kwartfinale | vs. Pablo Llamas Ruiz | 7-5, 7-69 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 4-1, Nicolas Alvarez Varona - scratch | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Stefano Baldoni | 6-72, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Getafe - Hard | ||||
18.10.19 Kwartfinale | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Miguel Damas | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
15.10.19 1e ronde | vs. Matyas Fuele | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sabadell - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Alex Martinez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |