WEDSTRIJD
18.04.23 | 1e ronde | Koray Kirci | Kuan Yu Chen | 6-2, 6-2 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Koray Kirci | Kuan Yu Chen | |
1e Service % | 34/43 (79%) | 35/57 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/34 (79%) | 17/35 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/9 (56%) | 13/22 (59%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/57 (47%) | 11/43 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/100 (59%) | 41/100 (41%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Kuan Yu Chen | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Koray Kirci | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Kuan Yu Chen | |
0-0, 0-15 | ||
Koray Kirci | 4-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Kuan Yu Chen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Koray Kirci | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Kuan Yu Chen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Koray Kirci | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Kuan Yu Chen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Koray Kirci | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Kuan Yu Chen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Koray Kirci | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Kuan Yu Chen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Koray Kirci | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Taipei (CHN)
09.11.00, 23 Jaar
09.11.00, 23 Jaar
Koray Kirci vs. Kuan Yu Chen - onderlinge wedstrijden
18.04.23 | 1e ronde | Koray Kirci | Kuan Yu Chen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Koray Kirci form & Kuan Yu Chen form
Koray Kirci - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Bernardo Munk Mesa | 5-7, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Giles Hussey | 1-2, - Koray Kirci - scratch | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. George Houghton | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Moerani Bouzige | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Sohrob Amiryavari | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Evseev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Kris Van Wyk | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. George Houghton | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-75, 1-3, - Koray Kirci - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Marat Sharipov (RUS) | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Lasse Poertner | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Christian Sigsgaard | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Kyle Edmund | 4-3, Kyle Edmund - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 0-1, - Koray Kirci - scratch | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Daniel Ibragimov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Yanki Erel | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Leo Borg | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Astana - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 4-6, 2-3, - Koray Kirci - scratch | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tehran - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Hesam Yazdi | 6-2, 4-1, Hesam Yazdi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tehran - Clay | ||||
09.06.23 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 0-2, - Koray Kirci - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Bodrum - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Valentin Vacherot | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Jaime Caldes | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Nicolas Tepmahc | 3-6, 0-2, - Koray Kirci - scratch | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Kuan Yu Chen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Kuan Yu Chen - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rocco Piatti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Virgili Berini | 6-4, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Anseong - Clay | ||||
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Max Flaherty | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Dong Ju Kim | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Je Won Jeon | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Changwon - Hard | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Geun Jun Kim | 2-6, 3-4, - Kuan Yu Chen - scratch | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. HyunBin Jin | 4-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiwon Kang | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Omar Brigida | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Michal Mikula | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Koray Kirci | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Axel Garcian | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Artsiom Dabryian | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Biston | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yujiro Onuma | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Taiyo Yamanaka | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Alexis Boureau | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Lucas Catarina | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
23.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Marin Dumitru | 6-1, 6-76, 6-10 | wedstrijd detail | |
22.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zac Osborne | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Rhys Searant | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jesse Delaney | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jordan Smith | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Gwangju Challenger - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ji Hoon Son | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
27.07.22 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Matthew Christopher Romios | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Naoki Nakagawa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Los - Hard | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Edward Papac | 5-7, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail |