INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kristjan Tamm vs. Aleksandre Metreveli - onderlinge wedstrijden
27.10.22 | 2e ronde | Kristjan Tamm | Aleksandre Metreveli | 6-78, 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Al | Hard |
06.03.20 | Kristjan Tamm | Aleksandre Metreveli | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | Davis Cup | Hard |
Kristjan Tamm form & Aleksandre Metreveli form
Kristjan Tamm - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Tauheed Browning | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Mees Rottgering | 0-3, - Kristjan Tamm - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Milan Drinic | 7-65, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Mark Whitehouse | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Karl Friberg | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Patrick Kaukovalta | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Ron Ellouck | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 2-5, - Kristjan Tamm - scratch | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Boris Butulija | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Pawel Juszczak | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Alexandar Balj | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Turin Challenger - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Sean Hess | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Tuncay Duran | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Jonathan Mridha | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Radovan Michalik | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Monterrey Challenger - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jesse Flores | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Weston - Clay | ||||
17.02.23 Kwartfinale | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.02.23 2e ronde | vs. Juan David Velasquez | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Sekou Bangoura | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Rei Sakamoto | 6-73, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Al - Hard | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Aleksandre Metreveli - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 0-3, - Aleksandre Metreveli - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Henry Searle | - Aleksandre Metreveli - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ignacio Parisca | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Andrea Gola | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Ali Habib | 2-6, 0-1, - Aleksandre Metreveli - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 7-65, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Martin Krumich | 1-6, 7-67, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Debru | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Max Wiskandt | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Matthew William Donald | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Jakob Schnaitter | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Gregor Ramskogler | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Benedikt Emesz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Daniel Paty | 0-4, - Aleksandre Metreveli - scratch | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Rostislav Galfinger | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Vincent Marysko | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Niels Visker | 6-0, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rome - Clay | ||||
28.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Mirgone | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Bodrum - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Alexander Donski | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
03.05.23 2e ronde | vs. Egor Agafonov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |