WEDSTRIJD
09.04.23 | 1e ronde van de kwal. | Kuan Yu Chen | Artsiom Dabryian | 6-4, 6-0 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Taipei (CHN)
09.11.00, 23 Jaar
09.11.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belarus
10.01.93, 31 Jaar
10.01.93, 31 Jaar
Kuan Yu Chen vs. Artsiom Dabryian - onderlinge wedstrijden
09.04.23 | 1e ronde van de kwal. | Kuan Yu Chen | Artsiom Dabryian | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Kuan Yu Chen form & Artsiom Dabryian form
Kuan Yu Chen - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rocco Piatti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Virgili Berini | 6-4, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Anseong - Clay | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Dong Ju Kim | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Max Flaherty | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Je Won Jeon | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Changwon - Hard | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Geun Jun Kim | 2-6, 3-4, - Kuan Yu Chen - scratch | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. HyunBin Jin | 4-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiwon Kang | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Omar Brigida | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Michal Mikula | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Koray Kirci | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Axel Garcian | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Artsiom Dabryian | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Biston | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yujiro Onuma | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Taiyo Yamanaka | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Alexis Boureau | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Lucas Catarina | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
23.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Marin Dumitru | 6-1, 6-76, 6-10 | wedstrijd detail | |
22.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zac Osborne | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Rhys Searant | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jesse Delaney | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jordan Smith | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Gwangju Challenger - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ji Hoon Son | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
27.07.22 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Matthew Christopher Romios | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Naoki Nakagawa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Los - Hard | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Edward Papac | 5-7, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail |
Artsiom Dabryian - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kalman L. Boyd | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Berti | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kuan Yu Chen | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Valdoleiros | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antonio Zafra | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joris Moret | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jannik Opitz | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 3-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Liam Schiemann | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Martinez Arjona | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Minc | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Seong-Gook Oh | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Peter Makk | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gregor Schwab | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dian Nedev | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Fariduni Hamid | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Takuya Kureoka | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Rudiukov | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Busch | 4-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Puskar | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Rotarov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Christos Avraam | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Gusev | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pretoria - Hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Brendan Zackey | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Johannesburg - Hard | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chrisjan Van Wyk | - Artsiom Dabryian - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Ystad - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. August Holmgren | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Liucci | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chanon Phunsawat | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail |