WEDSTRIJD
16.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Kuzey Cekirge | Danylo Veremeychuk | 6-3, 6-4 | M15 Targu | Clay |
STATISTIEKEN
Turkey
29.04.00, 23 Jaar
13190 $
29.04.00, 23 Jaar
13190 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
26.11.96, 27 Jaar
26.11.96, 27 Jaar
Kuzey Cekirge vs. Danylo Veremeychuk - onderlinge wedstrijden
16.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Kuzey Cekirge | Danylo Veremeychuk | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Targu | Clay |
Kuzey Cekirge form & Danylo Veremeychuk form
Kuzey Cekirge - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Edison Ambarzumjan | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Hernan Casanova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Martin Krumich | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Noah Lopez | 1-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Abramov | 3-6, 7-65, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Les - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Giles Hussey | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Kilian Martinez | 2-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marc Ros Mesas | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-4, 0-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Vesa Ahti | 6-4, 6-74, 5-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Djukic Valera | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mustapha El Natour | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andres Fernandez Canovas | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 7-62, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Juan Mano | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Freek Van Donselaar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 1-4, - Kuzey Cekirge - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Francisco Oliveira | 6-3, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fred Simonsson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Felix Gill | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Nikolay Nedelchev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-1, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martins Rocens | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Danylo Veremeychuk - laatste wedstrijden
M15 Forbach - Carpet | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Nagel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Wallner | 2-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Lambermont - Clay | ||||
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lars Goran Verwerft | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Alexander Wolfschmidt | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Wiedenmann | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lodz - Clay | ||||
27.07.22 1e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.07.22 Kwalif. | vs. Adrien Gobat | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Bojko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
18.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tristan Reiff | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leopold Zima | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Sandkaulen | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Den - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Olivier Rojas | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.22 Kwalif. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Clavel | 7-63, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Arlon - Clay | ||||
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Van Herck | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Krystof Zapsky | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Budapest - Clay | ||||
27.09.21 Kwalif. | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 7-65, 6-10 | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabor Mathe | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vyshkovo - Clay | ||||
23.09.21 1e ronde | vs. Myroslav Bondar | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.09.21 2e ronde | vs. Gergely Madarasz | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vlad Stoica | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.21 Kwalif. | vs. Horst Rieder | 2-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Campana | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgio Tabacco | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Santiago De La Fuente | 6-3, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Larwig | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Miceli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |