WEDSTRIJD
18.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Kuzey Cekirge | Pedro Iamachkine | 6-2, 6-3 | M15 Girona | Clay |
STATISTIEKEN
Turkey
29.04.00, 23 Jaar
13190 $
29.04.00, 23 Jaar
13190 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Peru
03.04.96, 28 Jaar
03.04.96, 28 Jaar
Kuzey Cekirge vs. Pedro Iamachkine - onderlinge wedstrijden
18.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Kuzey Cekirge | Pedro Iamachkine | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Girona | Clay |
Kuzey Cekirge form & Pedro Iamachkine form
Kuzey Cekirge - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Edison Ambarzumjan | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Hernan Casanova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Martin Krumich | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Noah Lopez | 1-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Abramov | 3-6, 7-65, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Les - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Giles Hussey | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Kilian Martinez | 2-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marc Ros Mesas | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-4, 0-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Vesa Ahti | 6-4, 6-74, 5-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Djukic Valera | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mustapha El Natour | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andres Fernandez Canovas | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 7-62, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Juan Mano | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Freek Van Donselaar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 1-4, - Kuzey Cekirge - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Francisco Oliveira | 6-3, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fred Simonsson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Felix Gill | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Nikolay Nedelchev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-1, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martins Rocens | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Pedro Iamachkine - laatste wedstrijden
M25 Maceio - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Harrison Adams | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Dmitry Popko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Tobias Franco | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Ignacio Novo | 7-68, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Raul Rokita Garcia | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Basel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rocco Mariani | 4-6, 6-0, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Dinko Dinev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.12.23 Kwalif. | vs. Marco Dessi | 2-6, 6-2, 13-11 | wedstrijd detail | |
18.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Rozo Torres | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 4-6, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 7-65, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Aunion | 7-5, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Steffan Van Weldam | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Nikolay Nedelchev | 3-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carles Cordoba | 2-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carlos Giraldi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vigo - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Sergi Fita Juan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iker Sevilla | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Tomas Curras Abasolo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alan Postay | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Aldin Setkic | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Luka Todorovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |