WEDSTRIJD
21.01.20 | 2e ronde | Kyrian Jacquet | Alexandre Muller | 6-2, 0-2, - scratch | Rennes Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Kyrian Jacquet | Alexandre Muller | |
1e Service % | 23/33 (70%) | 20/32 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/23 (78%) | 12/20 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/10 (30%) | 7/12 (58%) |
Benutte Breakpoints | 2/4 (50%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 13/32 (41%) | 12/33 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 34/65 (52%) | 31/65 (48%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Kyrian Jacquet | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Kyrian Jacquet | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kyrian Jacquet | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Kyrian Jacquet | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Kyrian Jacquet | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Kyrian Jacquet | 0-2 | |
0-0, 15-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Kyrian Jacquet vs. Alexandre Muller - onderlinge wedstrijden
21.01.20 | 2e ronde | Kyrian Jacquet | Alexandre Muller | 6-2, 0-2, Alexandre Muller - scratch | wedstrijd detail | Rennes Challenger | I. hard |
Kyrian Jacquet form & Alexandre Muller form
Kyrian Jacquet - laatste wedstrijden
Quimper Challenger - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Otto Virtanen | 6-1, 1-4, - Kyrian Jacquet - scratch | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Manuel Guinard | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lloyd Harris | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Couacaud | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Hugo Gaston | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Makoto Ochi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Joris De Loore | 6-4, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Ugo Blanchet | 6-0, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Andrea Picchione | 6-1, 3-2, Andrea Picchione - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anirudh Chandrasekar | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Maxime Janvier | 6-75, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Benoit Paire | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Mark Lajal | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Jules Marie | 1-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mae Malige | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Como Challenger - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Mariano Navone | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Nerman Fatic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Dylan Dietrich | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Hugo Gaston | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Alexandre Muller - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Soon-Woo Kwon | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Nuno Borges | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Grigor Dimitrov | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giulio Zeppieri | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Andy Murray | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ritschard | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Michael Mmoh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 6-2, 6-73, 6-4, 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Taro Daniel | 4-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Constant Lestienne | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Brandon Nakashima | 7-5, 6-77, 6-75 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Arthur Rinderknech | 7-67, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Mark Lajal | 6-1, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Eero Vasa | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Roman Safiullin | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Tommy Paul | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 Kwalif. | vs. Lorenzo Sonego | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lloyd Harris | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Fabio Fognini | 3-6, 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
05.10.23 1e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 7-66, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
27.09.23 Kwalif. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
23.09.23 2e ronde | vs. Sebastian Korda | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |