WEDSTRIJD
17.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Lambert Ruland | Philipp Pavlenko | 6-4, 6-1 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Germany
27.06.03, 20 Jaar
27.06.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
14.10.01, 22 Jaar
14.10.01, 22 Jaar
Lambert Ruland vs. Philipp Pavlenko - onderlinge wedstrijden
17.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Lambert Ruland | Philipp Pavlenko | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Lambert Ruland form & Philipp Pavlenko form
Lambert Ruland - laatste wedstrijden
M25 Muttenz - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 7-65, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Peter Buldorini | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nico Jaeger | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Mathys Erhard | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.07.23 1e ronde | vs. Francesco Ferrari | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Paul Roeder | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Siim Troost | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Katuch | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron James Williams | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Benedikt Henning | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Eindhoven - Clay | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stijn Slump | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Harold Huens | 6-2, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lofo Ramiaramanan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Innsbruck - Clay | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timo Stodder | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Yan Sabanin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Neo Niedner | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Bogdan Ionut Apostol | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Mert Naci Turker | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.10.21 Kwalif. | vs. Richard Zusman | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Korolev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Philipp Pavlenko | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.10.21 Kwalif. | vs. Kristof Minarik | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vitek Horak | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Ricany - Clay | ||||
30.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jimmy Yang | 7-64, 6-75, 9-11 | wedstrijd detail | |
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Horak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Philipp Pavlenko - laatste wedstrijden
M15 Koszalin - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Tim Ruehl | 0-6, 7-62, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 Kwalif. | vs. Ruben Hartig | 6-4, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lennart Melzer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Risskov/Aarhus - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Guy Den Ouden | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Andrea Fiorentini | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Andrea Fiorentini | 7-64, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tanguy Genier | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Patrik Rikl | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Hujo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dylan Dietrich | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. John Sperle | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Frederichs | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Hornitschek | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
17.04.23 Kwalif. | vs. Kai Lemstra | 6-74, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sanisth Juneja | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
10.04.23 Kwalif. | vs. Noah Lopez | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jorge Carlos Camara | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joris Hoogland | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.03.23 Kwalif. | vs. Filippo Speziali | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cosimo Banti | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
31.01.23 Kwalif. | vs. Igor Gimenez | 0-6, 7-64, 9-11 | wedstrijd detail | |
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-4, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Cengiz Aksu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.23 Kwalif. | vs. David Puig Molina | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |