WEDSTRIJD
03.01.22 | 1e ronde | Laslo Djere | Roberto Carballes Baena | 7-5, 7-61 | Adelaide | Hard |
STATISTIEKEN
Laslo Djere | Roberto Carballes Baena | |
1e Service % | 48/68 (71%) | 47/84 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/48 (81%) | 31/47 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/20 (70%) | 24/37 (65%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/84 (35%) | 15/68 (22%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/152 (54%) | 70/152 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 14 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Laslo Djere | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Roberto Carballes Baena | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Laslo Djere | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Roberto Carballes Baena | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Laslo Djere | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Roberto Carballes Baena | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Laslo Djere | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Roberto Carballes Baena | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Laslo Djere | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Roberto Carballes Baena | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Laslo Djere | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Roberto Carballes Baena | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Laslo Djere | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Roberto Carballes Baena | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Laslo Djere | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Roberto Carballes Baena | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Laslo Djere | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Roberto Carballes Baena | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Laslo Djere | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Roberto Carballes Baena | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Laslo Djere | 4-4 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Roberto Carballes Baena | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Laslo Djere | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Roberto Carballes Baena | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Laslo Djere | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Laslo Djere vs. Roberto Carballes Baena - onderlinge wedstrijden
03.01.22 | 1e ronde | Laslo Djere | Roberto Carballes Baena | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | Adelaide | Hard |
21.05.18 | 1e ronde | Roberto Carballes Baena | Laslo Djere | 7-63, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | Lyon | Clay |
29.09.17 | Kwartfinale | Roberto Carballes Baena | Laslo Djere | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Rome Challenger | Clay |
19.08.17 | Halve finale | Roberto Carballes Baena | Laslo Djere | 5-1, Roberto Carballes Baena - scratch | wedstrijd detail | Cordenons Challenger | Clay |
23.06.17 | Halve finale | Laslo Djere | Roberto Carballes Baena | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Poprad Tatry | Clay |
06.08.16 | Halve finale | Laslo Djere | Roberto Carballes Baena | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | Cortina Challenger | Clay |
27.01.14 | 2e ronde | Roberto Carballes Baena | Laslo Djere | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Egypt F3 | Clay |
Laslo Djere form & Roberto Carballes Baena form
Laslo Djere - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Karen Khachanov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Dusan Lajovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Marin Cilic | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
03.02.24 | vs. Lukas Pokorny | 3-4, - Laslo Djere - scratch | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 7-63, 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Juncheng Shang | 7-65, 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
31.10.23 2e ronde | vs. Karen Khachanov | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Luca Van Assche | 6-76, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Gael Monfils | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Tomas Machac | 5-7, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Jeff Wolf | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Leo Borg | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
05.10.23 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 3-6, 1-2, - Laslo Djere - scratch | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
16.09.23 | vs. Jiri Lehecka | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Rubber 1 | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.09.23 | vs. Soon-Woo Kwon | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
01.09.23 3e ronde | vs. Novak Djokovic | 6-4, 6-4, 1-6, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Hugo Gaston | 6-1, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Brandon Nakashima | 7-5, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Winston-Salem - Hard | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Baez | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 3e ronde | vs. Alex Michelsen | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.08.23 2e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
04.08.23 Halve finale | vs. Dominic Thiem | 7-63, 5-7, 6-78 | wedstrijd detail | |
03.08.23 Kwartfinale | vs. Pedro Cachin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Thiago Seyboth Wild | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail |
Roberto Carballes Baena - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 1e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 0-6, 1-4, - Roberto Carballes Baena - scratch | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Daniil Medvedev | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 1e ronde | vs. Flavio Cobolli | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Cristian Garin | 6-2, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Facundo Bagnis | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Mariano Navone | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 3-6, 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Ben Shelton | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Sebastian Ofner | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
29.10.23 Kwalif. | vs. Jeff Wolf | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-0, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
05.10.23 1e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
28.09.23 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Jozef Kovalik | 5-7, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
09.09.23 Finale | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Halve finale | vs. Hugo Gaston | 6-72, 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.09.23 Kwartfinale | vs. Elias Ymer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Inigo Cervantes | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Aslan Karatsev | 2-6, 6-4, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Holger Rune | 6-3, 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Sebastian Baez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |