WEDSTRIJD
13.09.21 | Kwalif. | Laurent Lokoli | Adrian Andreev | 6-1, 6-4 | Istanbul 2 | Hard |
STATISTIEKEN
Laurent Lokoli | Adrian Andreev | |
1e Service % | 27/49 (55%) | 28/43 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/27 (81%) | 15/28 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/22 (45%) | 4/15 (27%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/43 (56%) | 17/49 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/92 (61%) | 36/92 (39%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 0 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laurent Lokoli | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laurent Lokoli | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Adrian Andreev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Laurent Lokoli | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Laurent Lokoli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Laurent Lokoli | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Adrian Andreev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Laurent Lokoli | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Laurent Lokoli | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Adrian Andreev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laurent Lokoli | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laurent Lokoli | 6-4 | |
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Laurent Lokoli vs. Adrian Andreev - onderlinge wedstrijden
25.02.24 | 1e ronde van de kwal. | Laurent Lokoli | Adrian Andreev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Tenerife 3 | Hard |
19.02.24 | Kwalif. | Adrian Andreev | Laurent Lokoli | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Tenerife 2 | Hard |
13.09.21 | Kwalif. | Laurent Lokoli | Adrian Andreev | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Istanbul 2 | Hard |
Laurent Lokoli form & Adrian Andreev form
Laurent Lokoli - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Arthur Gea | 0-0, - Laurent Lokoli - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Mikhail Kukushkin | 1-4, - Laurent Lokoli - scratch | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Daniel Rincon | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Agafonov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. David Pichler | 7-5, David Pichler - scratch | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Gaio | 6-4, 4-6, 2-3, - Laurent Lokoli - scratch | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Remy Bertola | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Arthur Gea | - | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Johannus Monday | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Oliver Crawford | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Alexis Galarneau | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Jack Anthrop | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Alexandre Muller | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Machac | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Adrian Andreev - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Matej Dodig | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Manuel Guinard | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Clement Chidekh | 2-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Matteo Gigante | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Laurent Lokoli | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Damir Dzumhur | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lilian Marmousez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Tristan Lamasine | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Jan Choinski | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Guy Den Ouden | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Skander Mansouri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Valentin Royer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Marius Copil | 2-6, 7-65, 6-76 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 6-710, 3-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Henri Squire | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |