WEDSTRIJD
15.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Lawrence Bataljin | Robin Erik Parts | 6-74, 7-5, 10-8 | M15 Parnu | Clay |
STATISTIEKEN
Australia
22.05.96, 27 Jaar
22.05.96, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Estonia
22.08.00, 23 Jaar
22.08.00, 23 Jaar
Lawrence Bataljin vs. Robin Erik Parts - onderlinge wedstrijden
15.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Lawrence Bataljin | Robin Erik Parts | 6-74, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Parnu | Clay |
Lawrence Bataljin form & Robin Erik Parts form
Lawrence Bataljin - laatste wedstrijden
M15 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - scratch | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Oster | 7-5, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tommy Czaplinski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Robin Erik Parts - laatste wedstrijden
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Adam Heinonen | 2-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juho Kantola | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Szymon Kielan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Iiro Vasa | 2-6, 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
31.05.22 Kwalif. | vs. Elmer Moller | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Eriksson | 4-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 7-63, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
19.06.20 1e ronde | vs. Siim Troost | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Marcis Garuts | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lawrence Bataljin | 7-64, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
Finland F4 - I. hard | ||||
11.11.18 Kwalif. | vs. Matvey Khomentovskiy | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Prandstetter | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Estonia F3 - I. hard | ||||
04.11.18 Kwalif. | vs. Luca Castelnuovo | 7-68, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jakov Tsirkin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
30.10.18 1e ronde | vs. Martins Podzus | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.18 Kwalif. | vs. Yanais Laurent | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Artur Kulibaba | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Estonia F4 - I. hard | ||||
07.11.17 1e ronde | vs. Maxime Authom | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Estonia F1 - Clay | ||||
24.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Valdo Randpere | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Arturs Lazdins | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Estonia F3 - I. hard | ||||
02.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Draganja | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |