WEDSTRIJD
19.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Lenny Hampel | Marvin Moeller | 6-2, 7-67 | Hamburg | Clay |
STATISTIEKEN
Lenny Hampel | Marvin Moeller | |
1e Service % | 33/59 (56%) | 47/76 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/33 (76%) | 28/47 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/26 (65%) | 16/29 (55%) |
Benutte Breakpoints | 3/10 (30%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/76 (42%) | 17/59 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/135 (55%) | 61/135 (45%) |
Dubbele fouten | 5 | 1 |
Aces | 1 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lenny Hampel | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Marvin Moeller | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lenny Hampel | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Marvin Moeller | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lenny Hampel | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Marvin Moeller | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lenny Hampel | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Marvin Moeller | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lenny Hampel | 3-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Marvin Moeller | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Lenny Hampel | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Marvin Moeller | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lenny Hampel | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Marvin Moeller | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lenny Hampel | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Marvin Moeller | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 2-5, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7 | ||
7-67 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lenny Hampel vs. Marvin Moeller - onderlinge wedstrijden
19.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Lenny Hampel | Marvin Moeller | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | Hamburg | Clay |
Lenny Hampel form & Marvin Moeller form
Lenny Hampel - laatste wedstrijden
M25 Hamburg - I. hard | ||||
22.10.21 Kwartfinale | vs. Henri Squire | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.21 2e ronde | vs. Tim Sandkaulen | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.10.21 1e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Budapest - Clay | ||||
29.09.21 2e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.09.21 1e ronde | vs. Andre Biro | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Martineau | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Timo Stodder | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.21 1e ronde | vs. Matic Dimic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Frankfurt - Clay | ||||
10.08.21 Kwalif. | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 6-0, 2-10 | wedstrijd detail | |
09.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Neil Oberleitner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Osman Torski | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Kottingbrunn - Clay | ||||
24.07.21 Halve finale | vs. Francisco Comesana | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.07.21 Kwartfinale | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.07.21 2e ronde | vs. David Pichler | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.07.21 1e ronde | vs. Calin Manda | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
14.07.21 1e ronde | vs. Filip Misolic | 4-6, 7-61, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Velenje - Clay | ||||
09.07.21 Kwartfinale | vs. Cristian Rodriguez | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.07.21 2e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | Daniel Dutra Da Silva - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
06.07.21 1e ronde | vs. Aldin Setkic | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
24.06.21 2e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.21 1e ronde | vs. Gian Luca Tanner | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Titouan Droguet | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.05.21 Kwalif. | vs. Martin Krumich | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dominik Recek | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kris Krawcewicz | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Franco Agamenone | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dominique Graf | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew William Donald | 6-2, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Jan Satral | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Marvin Moeller - laatste wedstrijden
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Filip Krajinovic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Daniel Cox | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Poljak | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Martin Klizan | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tibo Colson | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Marius Copil | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. David Goffin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Hazem Naow | 7-60, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Tibo Colson | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Alec Deckers | Alec Deckers - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Michael Shaw | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Finn Bass | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Kyle Edmund | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Akira Santillan | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Norbert Gombos | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Alexis Gautier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Axel Garcian | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Mae Malige | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Alec Deckers | 6-4, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Mark Wallner | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Ronan Joncour | 4-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Vit Kopriva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |