WEDSTRIJD
13.09.21 | Kwalif. | Leny Mitjana | Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | M25+H Plaisir | I. hard |
STATISTIEKEN
Leny Mitjana | Hugo Pierre | |
1e Service % | 23/36 (64%) | 31/66 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/23 (83%) | 16/31 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/13 (54%) | 11/35 (31%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/66 (59%) | 10/36 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/102 (64%) | 37/102 (36%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Hugo Pierre | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Leny Mitjana | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Hugo Pierre | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Leny Mitjana | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Hugo Pierre | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Leny Mitjana | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Hugo Pierre | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Leny Mitjana | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Hugo Pierre | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Leny Mitjana | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Hugo Pierre | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Leny Mitjana | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Hugo Pierre | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
13.03.96, 28 Jaar
13.03.96, 28 Jaar
Leny Mitjana vs. Hugo Pierre - onderlinge wedstrijden
13.09.21 | Kwalif. | Leny Mitjana | Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M25+H Plaisir | I. hard |
Leny Mitjana form & Hugo Pierre form
Leny Mitjana - laatste wedstrijden
M15 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.23 Kwalif. | vs. Leopold Zima | 6-713, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 6-4, 1-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stevan Popovic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Jerome Kym | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.22 1e ronde | vs. Lucas Andriamasilalao | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
17.09.21 Kwartfinale | vs. Antoine Bellier | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.21 2e ronde | vs. Niklas Schell | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
15.09.21 1e ronde | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
13.09.21 Kwalif. | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Hendrik Jebens | 5-7, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adrien Gobat | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15+H Bressuire - I. hard | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Troyes - Clay | ||||
25.07.19 2e ronde | vs. Maxime Hamou | 6-2, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Ivan Davydov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
25.02.19 1e ronde | vs. Norbert Gombos | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.19 Finale | vs. Yannick Mertens | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.02.19 Halve finale | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
08.02.19 Kwartfinale | vs. Clement Tabur | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.02.19 2e ronde | vs. Baptiste Anselmo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.02.19 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
24.01.19 2e ronde | vs. Christopher Heyman | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.19 1e ronde | vs. Tim Van Der Horst | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15+H Bressuire - I. hard | ||||
20.01.19 Finale | vs. Artem Dubrivnyy | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.01.19 Halve finale | vs. Niels Lootsma | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.19 Kwartfinale | vs. Yannick Mertens | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.01.19 2e ronde | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.01.19 1e ronde | vs. Maxime Tchoutakian | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Bouquet | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.01.19 Kwalif. | vs. Hugo Voljacques | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cameroon F2 - Hard | ||||
06.12.18 Kwartfinale | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Hugo Pierre - laatste wedstrijden
M25 Creteil - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Alexey Vatutin | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Martin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Valentin Lapalu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Van Den Dooren | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gregoire Gervail | 6-4, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Patrick Schoen | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Mouhan | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Patrick Zahraj | 6-4, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gatien Chaine | 6-0, 6-73, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Mark Wallner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mae Malige | 6-3, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Mark Wallner | 7-65, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Salazar Martinez | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Marc Antoine Gaillard | 6-4, 0-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Loan Lestir | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Bagneres - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Ewen Lumsden | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Damien Nogue | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antonio Zafra | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Creteil - I. hard | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Lucas Catarina | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rayane Oumaouche | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
16.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tristan Dumas | 1-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
31.10.22 Kwalif. | vs. Romain Faucon | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Moritz Hodzic | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Giacomini | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Jules Marie | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Leo Vuillaume | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.09.22 Kwalif. | vs. Leo Raquillet | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |