WEDSTRIJD
29.10.19 | 2e ronde | Leonardo Mayer | Andrea Collarini | 6-1, 2-6, 6-4 | Guayaquil Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Leonardo Mayer | Andrea Collarini | |
1e Service % | 48/71 (68%) | 43/73 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/48 (73%) | 35/43 (81%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/23 (52%) | 10/30 (33%) |
Benutte Breakpoints | 3/4 (75%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/73 (38%) | 24/71 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/144 (52%) | 69/144 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 4 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Leonardo Mayer | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Leonardo Mayer | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Leonardo Mayer | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Leonardo Mayer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Leonardo Mayer | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Andrea Collarini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Leonardo Mayer | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Leonardo Mayer | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Andrea Collarini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Leonardo Mayer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Leonardo Mayer | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Leonardo Mayer | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Leonardo Mayer | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Leonardo Mayer | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Leonardo Mayer vs. Andrea Collarini - onderlinge wedstrijden
29.10.19 | 2e ronde | Leonardo Mayer | Andrea Collarini | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | Guayaquil Challenger | Clay |
30.10.13 | 2e ronde | Leonardo Mayer | Andrea Collarini | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | Montevideo Challenger | Clay |
Leonardo Mayer form & Andrea Collarini form
Leonardo Mayer - laatste wedstrijden
London - Grass | ||||
22.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham 2 - Grass | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-3, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-2, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
19.05.21 2e ronde | vs. Taro Daniel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.05.21 1e ronde | vs. Juan Ignacio Londero | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zagreb Challenger - Clay | ||||
12.05.21 2e ronde | vs. Nikola Milojevic | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.05.21 1e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-3, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
Biella 5 - Clay | ||||
06.05.21 Kwartfinale | vs. Alexandre Muller | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.05.21 2e ronde | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-70, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.05.21 1e ronde | vs. Luca Vanni | 7-67, 6-0 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
08.03.21 1e ronde | vs. Pedro Sousa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ernesto Escobedo | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
20.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-71, 7-69, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya 2 - Clay | ||||
05.02.21 Kwartfinale | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.02.21 2e ronde | vs. Akira Santillan | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.02.21 1e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya Challenger - Clay | ||||
28.01.21 2e ronde | vs. Cem Ilkel | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.21 1e ronde | vs. Tallon Griekspoor | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
25.09.20 Kwalif. | vs. Nikola Milojevic | 7-64, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Carlos Taberner | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Polansky | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
13.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Musetti | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Aix En - Clay | ||||
09.09.20 2e ronde | vs. Oscar Otte | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.09.20 1e ronde | vs. Hugo Dellien | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
01.09.20 1e ronde | vs. Milos Raonic | 3-6, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Daniel Elahi Galan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
25.02.20 1e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 7-60, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
18.02.20 1e ronde | vs. Lorenzo Sonego | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Andrea Collarini - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Gustavo Heide | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Gakhov | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harold Mayot | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Francisco Comesana | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Facundo Mena | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Juan Ignacio Londero | Juan Ignacio Londero - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Hugo Dellien | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 0-2, - Andrea Collarini - scratch | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Fabio Fognini | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Couacaud | 6-77, 6-72 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Kovacevic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |